FANSHOP

Ženy A: První kolo je za námi

23. 8. 2018 | Redakce

Ženy A: První kolo je za námi

Ve čtvrtek 23.8.2018 odehrály ženy odložené utkání 1. kola 1. ligy žen. Zavítali jsme na hřiště pravidelného účastníka UWCL pražskou Slávii.1. kolo, čtvrtek 23. 8. 2018, 18:30, Eden č.2, tráva
Slavia Praha Slavia Praha
11:0
(3:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Slavia Praha: Lukášová - Sjöman, Pincová, Dubcová K., Bartoňová (63. Machutková), Proffitt (57. Herndon), Szewieczková (57. Dubcová M), Divišová (63. Veselá), Bartovičová, Svitková, Kožárová (57. Pěničková)
Dukla Praha: Dolejšová - Kantarská, Košíková, Dudová, Grešová - Beránková, Kozlíková (90. Šebrlová), Dvorská (28. Soukupová) - Adámková (69. Pýchová), Hrobská (82. Bottová), Rychtarová (75. Mernyová)

Komentář

Už od úvodního hvizdu na hřišti jasně dominovaly hráčky domácí Slávie. Ženy Dukly byly ve většině soubojů pozdě, tudíž měly hráčky Slávie dostatek času na kvalitní zpracování a následnou rozehrávku. Dolejšová lovila míč ze sítě hned v páté a sedmé minutě. Následovalo několik dalších šancí Slávie, naštěstí pro nás bez skórování. V 18. minutě se prosadila Svitková. Do konce poločasu se již nic nezměnilo, ani skóre ani výraz hry.
V druhém poločase opět dostávaly Slávistky mnoho prostoru v našem pokutovém území a tyto základní chyba nekompromisně trestaly. Čtyřikrát se trefila Herndon, svůj hattrick dovršila Kamila Dubcová a po jedné brance přidala Zsewieczková a Michaela Dubcová. Konečné skóre se zastavilo na vysokých 11:0. Hráčky Slávie plně ovládly hru a využívaly chyb našich žen, kterým chyběla tvář.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Michal Kolomazník - trenér: "Hned na úvod sezony jsme narazili a to doslova. Účastník LM byl ve všech činnostech lepší a uštědřil nám lekci. Pro mě je velkým zklamáním, jak se tým prezentoval, protože ve strachu a obavách nikdo nic nesvedl. Vím, ale čeho jsou holky schopny a pevně věřím, že hned v neděli navážeme výkonem, tak jak jsme se prezentovali celou přípravu."

 


Fotogalerie


Partneři klubu