FC Viktoria Plzeň

1:1

(1:0)

18. kolo, Gambrinus liga 2011/12

Sestava domácí: Čech - Řezník (63. Rajtoral), Čišovský, Ševinský, Limberský - Darida, Horváth - Petržela (57. Kolář), Ďuriš, Pilař (85. Wagner) - Bakoš.

Sestava hosté: Rada - Hašek, Vorel, Švejdík, Vrzal - Podrazký (72. Božič), Gedeon, Hanousek - Malý (80. Marek), Sklenář, Pázler (67. Engelmann).

• Branky: 30. Horváth z pen. - 51. Malý. Rozhodčí: Kocourek - Gallo, Marek. ŽK: Ševinský, Ďuriš - Podrazký, Malý, Sklenář, Švejdík, Gedeon. ČK: 63. Sklenář (DUK).
  • Diváci: 6441
P R A H A - Do ideální jedenáctky 18. kola Gambrinus ligy byl za svůj skvělý nedělní výkon v Plzni nominován brankář Filip Rada.

Gólman Dukly podal na půdě mistrovské Viktorie parádní výkon, měl velký podíl na remíze 1:1 a zaslouženě se dostal do sestavy All Stars Media, která je po každém ligovém kole sestavována z nominací devíti předních českých médií. Filip Rada si od nich vysloužil osm nominací.

V minulém kole se do ideální sestavy dostal záložník Miroslav Podrazký.

All Stars Media
18. kola Gambrinus ligy

Rada (Dukla Praha, 8 nominací) - Gebre Selassie (6), Nezmar (oba Liberec, 7), Ševinský (Plzeň, 6), Fukal (Hradec Králové, 4) - Klesa (České Budějovice, 9), Kúdela (Mladá Boleslav, 8), Štajner (Liberec, 9), Sandro (České Budějovice, 4) - Schulmeister (Olomouc, 7), Štěpán (Hradec Králové, 5).

Luboš Kozel (trenér Dukly): "Musím být spokojen, protože jsme získali zlatý bod. Věděli jsme, že nás čeká konfrontace s ofenzivně nejsilnějším mužstvem v lize, takže jsme v úvodu nechtěli hrát tak ofenzivně jako v jiných zápasech, snažili jsme se hru domácím trochu znepříjemnit a počítat s tím, že budou mít postupem času v nohách čtvrteční pohárový zápas. Ale říkal jsem, že je nutné, aby v tu chvíli, kdy tomu tak bude, bylo ještě o co hrát. Takže v první půli jsme dopředu tolik nebezpeční nebyli, domácí byli lepší a vyústěním toho byla vstřelená branka. Vstup do druhého poločasu se nám poměrně povedl, podařilo se nám vyrovnat a následovala z naší strany nejlepší fáze zápasu. Ale to vyloučení, které přišlo v 62. minutě, zase změnilo ráz utkání. Udělali jsme nějaké změny, a pak už to bylo jen o práci dozadu a štěstí, jestli to dokážeme přežít až do konce. To se nám i díky výbornému Filipu Radovi podařilo, takže si odvážíme cenný bod."