4:0

(2:0)

3. kolo, Gambrinus liga 2012/13

FK Teplice

Sestava domácí: Rada – Hašek, Vorel, Božič, Vrzal – Podrazký (67´ Kalouda), Gedeon, Borek – Berger, Přeučil (75´ Pospěch), Pázler (84´ Romera). Trenér: Luboš Kozel.

Sestava hosté: Grigar – Vondřášek, Lukáš, Matula, Chovanec - Jablonský,Ljevakovič, Vachoušek, Čajič (46´ Krátký), Vůch (62´ Veverka) – Mahmutovič (74´ Melunovič). Trenér: Lukáš Přerost.

• Branky: 28´ Pázler, 40´ Přeučil, 48´ Berger, 79´ Kalouda. ŽK: 22´ Berger – 71´ Ljevakovič, 89´ Veverka. Rozhodčí: Paták – Filípek, Pelikán.
  • Diváci: 1847
Ve třetím kole Gambrinus ligy Dukla zvítězila nad Teplicemi 4:0. Doslova jim tak oplatila porážku z loňské sezony.

Hodnocení trenéra Luboše Kozla: "Mně se to dneska hodnotí dobře, pro nás to nebyla úplně jednoduchá situace, ač jsme poslední dva zápasy nehráli úplně špatně, tak jsme z nich vytěžili bodové minimum., Takže pro nás to byl důležitý zápas, protože kdybychom ho nezvládli, tak by jsme se dostali na -5 bodů v tabulce pravdy, tedy kam bychom se dostat nechtěli. Mužstvo od první minuty k zápasu přistoupilo dobře, byli jsme dostatečně aktivní, ve třetí minutě měl Tomáš Berger gólovou šanci, kterou jsme neproměnili. Vlastně ten zápas byl otevřený do první branky, jak jsme jí dali, tak jsme se uklidnili a soupeř musel začít také trochu hrát, což nám vyhovovalo, protože po zisku míče jsme najednou měli prostor a dneska nám ta přechodová fáze fungovala dobře a de facto z každého zisku míče jsme byli nebezpeční . Zápas jsme dostali pod kontrolu a náš výkon měl velice slušný parametr. Vysoké vítězství je zasloužené."