FC Vysočina Jihlava

1:1

(0:1)

Přípravná utkání 2013/14

Sestava domácí: Blažek – Marek (46.Šourek), Tlustý, Karlík, Josl – Masopust (46.Jungr), Kučera, Koloušek (46.Mikula), Vaculík (46.Vepřek) – Mešanović, Přeučil.

Sestava hosté: Kučera - Romera (64. Božič), Jeřábek (46.Vorel), Štetina, Hanousek Matěj (64.Hanzel) - Ouedraogo (64.Černý), Gedeon (46. Hlinka), Hanousek Marek - Berger, Pospěch (64.Marek), Mareš (46.Juroška)

• Branky: 55. Přeučil - 33. Pospěch (pen.). Rozhodčí: Jech – Dobrovolný, Reich
  • Diváci: 50
Dukla nastoupila k přípravnému utkání s Jihlavou na skvěle připraveném trávníku stadionu Vysočiny. V prvním poločase jsme byli aktivnější a zaslouženě šli do vedení. Domácí ve druhém dějství vyrovnali brankou exdukláka Přeučila na konečných 1:1.

Trenér Luboš Kozel: "Jsem samozřejmě rád, že jsme toto utkání sehráli. Během pauzy jsme nechtěli vypadnout z herního rytmu a ani ty výsledky v poslední době nebyly dobré a tak máme pořád na čem pracovat. Jsem tedy rád, že jsme utkání sehráli, i když se na jeho průběhu podepsalo počasí - první poločas jsme hráli po větru, byli jsme aktivnější a naše vedení bylo zasloužené a výkon byl dobrý. Druhý poločas, kdy jsme hráli proti větru, ještě k tomu začalo pršet, tak to zase pomohlo trošku domácím a v té druhé půli byli aktivnější oni a vyrovnali zaslouženě. Věřím, že se nikdo nezranil, jsem rád, že jsme zůstali v herním rytmu a na výkon z první půle budeme chtít navázat i v mistrovských utkáních."