0:0

(0:0)

8. kolo, Gambrinus liga 2012/13

SK Slavia Praha

Sestava domácí: Rada - Hašek, Božič (85. Štetina), Vorel, Vrzal – Podrazký (80. Engelmann), Gedeon, Borek - Berger, Přeučil, Svatonský (69. Pázler). Trenér: Kozel.

Sestava hosté: Čontofalský - Nitrianský, Latka, Hubáček, Juhar – Koreš (55. Mičola), Petrák - Kisel (90. Cicman), Zmrhal, Tusjak (83. Čonka) – Škoda. Trenér: Rada.

• Branky:- .ŽK: 62. Borek - 20. Škoda, 74. Latka. Rozhodčí: Drábek – Wilczek, Nádvorník.
  • Diváci: 4122
Druhé pražské derby proti SK Slavii Praha provázela řada šancí, ale ani jeden z týmů je nevyužil. Utkání tak skončilo remízou 0:0.

Luboš Kozel: „Jsem zklamaný, chtěli jsme vyhrát, už bychom to potřebovali. Samozřejmě jsme věděli, že je teď Slavie v pohodě, protože za tři utkání udělali 7 bodů, nedostali branku, takže jsme se na ně připravovali z hlediska defenzivy. Takže z tohoto pohledu jsme cíl splnili, vlastně po celý zápas jsme je do nějaké vyložené šance až na dva-tři závary ze standardek nepustili, bohužel ale ani my jsme nedokázali Slavii po nějaký delší časový úsek přehrávat, ač si myslím, že v první půli od takové patnácté minuty jsme měli víc ze hry a taky jsme si vytvořili dvě stoprocentní gólovky, ale bohužel jsme je neproměnili a v druhé půli jsme mohli využít chyby Čontofalského, jeden míč tam proletěl, kde ani Přeučil, ani Berger na míč nedosáhl. Takže branku nevstřelil nikdo a je z toho remízový výsledek.“