Z Příbrami vezeme tři body

FK Příbram

7. kolo, Gambrinus liga 2013/14

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Hruška (C) – Jugas, Hájovský, Mišůn, Divíšek – Mareš, Tarczal, Aziz, Abraham (73. Pilík), Danoski (55. Stratil) – Řezníček (55. Švancara)

Sestava hosté: Rada – Romera, Štetina, Božič, Vrzal – Kalouda, Gedeon (C), Hlinka – Mareš (67. Malý), Albiach (86. Hašek), Pospěch (74. J. Marek)

• Branky: 13. Kalouda, 68. Kalouda (Vrzal). Karty: ŽK: 13. Tarczal (PRI), 34. Aziz (PRI) – 90+1. Malý (DUK). Rozhodčí: Franěk – Mencl, Ratajová.
Dukla byla v utkání lepším a sehranějším celkem a po zásluze ve Startip aréně zvítězila. V prvním poločase se prosadil Marek Hlinka, druhý gól přidal Luboš Kalouda. Do reprezentační přestávky tak vstupujeme s tříbodovým ziskem

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel hodnotí utkání s Příbramí: "Dnes jsem rád, že jsme nevypadali jako mužstvo, kterému se výsledkově v poslední době nedaří. Naše herní kvalita v prvním poločase přinesla i úspěšný výsledek. Jsem spokojený, že jsme se dnes dostávali do koncovky a byli jsme o trošku více efektivní než v předešlých zápasech. První půli byla naše převaha jednoznačná, dalo se čekat, že to tak celý zápas nebude, domácí prostřídají a přijdou na hřiště ofensivní hráči. Ve druhé půli to bylo pořád o jednu branku, takže nás Příbram zatlačila a vyrovnání chvíli vyselo na kahánku, ale dobře jsme vyřešili situaci před druhým gólem a ten pak utkání definitivně rozhodl."