FK Příbram

1:1

(0:1)

5. kolo, Gambrinus liga 2012/13

Sestava domácí: Hruška – Krbeček, Hájovský, Dejmek, Mišun – Šlapák (78. P. Pilík) , Koukal, T. Pilík (83. Kalivoda), Pleško(81. Wágner) – Danoski, Střihavka. Trenér: Vavruška.

Sestava hosté: Rada – Hašek, Vorel, Božič, Vrzal – Podrazký (67. Malý), Gedeon, Borek – Berger, Marek (62. Pospěch), Pázler (85. Štetina). Trenér: Kozel.

• Branky: 57. Dejmek - 41. Borek. ŽK: 32. Krbeček – 55. Borek, 80. Božič. Rozhodčí: Kocourek - Jiřík, Kocián.
  • Diváci: 1875
V dnešním utkání proti Příbrami Dukla remizovala 1:1. A odvezla si tak domů na Julisku jeden bod do tabulky pravdy.

Luboš Kozel: "Já bych utkání hodnotil po dvou částech. Do první branky jsme měli hru pod kontrolou a až na hlavičku Danovskiho, jsme domácí nepouštěli do žádných větších šancí. Ale jak už tomu bylo i v minulých utkáních, soupeř nás po vstřelené brance až do konce poločasu zatlačil a my jsme nehráli jako předtím. Druhý poločas byl v podobném duchu, i když jsme Příbram čas od času nějakou tou dobrou útočnou akcí nebo držením míče z tlaku dostali, tak se jí povedlo vyrovnat z rohu a od té chvíle to utkání bylo otevřené. Domácí šli za vítězstvím víc, a ač jsme vstřelili branku, která nám nebyla uznána, tak nemůžu nevidět, že si domácí vytvořili několik slibných šancí a z tohoto pohledu já ten bod musím brát."