Z Olomouce si vezeme čtyřbrankovou porážku

06.05.2023, 11:00
areál Řepčín

SK Sigma Olomouc

(1 : 0)

25. kolo, U19 - starší dorost A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Gothard – Krejčí, Kolman (58. Müller), Kocman, Prior (67. Špírek) – Šelicha, Kožený (58. Kulhavý), Shoya (63. Uher) – Mikeš, Bohatý (63. Magdi), Hübl

• Branky: 38. a 52. Mikulenka, 50. Proniuk, 69. Špangr – 88. Jalovičor vlastní , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Zápas se zlomil hned v úvodu druhého poločasu, když domácí proměnili penaltu a o chvilku později přidali třetí branku.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt po utkání řekl:

"Oproti zápasu s Budějovicemi jsme dnes vstoupili do utkání s velkým odhodláním a sebevědomě. Přestože měli domácí o něco více ze hry, my byli nebezpečnější. Mnohem přesněji jsme hráli po zisku míče chybělo málo, abychom se ujali vedení. V tomto však domácí prokázali větší individuální kvalitu, která se pak projevila hlavně v úvodu druhého poločasu, který jsme nezvládli. Za stavu 3:0 už pro nás bylo těžké zápas zvrátit. Abychom však byli úspěšní, musíme prokazovat v obou fázích hry mnohem vyšší kvalitu. Vlastní branka domácích tak byla odměnou pouze za naše úsilí."