Z Chomutova vezeme upracované body

23. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Mikeš - Hes (41.Džuban), Hes (41. Červenka), Rezek (68. Zaťko), Kasl, Gedeon, Štanglica, Titlbach, Penk, Podzimek (60. Kučera), Belák (41. Hek)

Sestava hosté:

Hladík – Weiss, Novák, Sixta – Mellion (41. Čvirk), Zavadil – Syneček, Čurda, Ford (41. Tretyakov), Nový – Kindl

• Branky: 14. Nový, 40. Ford, 55. Čurda, 57. Nový, 80. Čvirk ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V Chomutově jsme odehráli náročný zápas z pohledu počasí. Ze zimy jsme skočili rovnou do letních teplot a na výkonu týmu se to podepsalo.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Kombinace se nám od začátku zápasu moc nedařila, protože jsme svoje síly utápěli v osobních soubojích místo toho, abychom si přihráli a hráli aktivně. Nakonec se nám v zápase určité pasáže podařily a pramenily z toho vstřelené branky. Myslím si, že kluky překvapilo i teplé počasí, se kterým se v prvních minutách zápasu srovnávali.“