FANSHOP

WU19: Dorostenky slaví titul a jdou do baráže

6. 6. 2016 | Redakce

WU19: Dorostenky slaví titul a jdou do baráže

Poslední ligové kolo jsme jeli odehrát do Vestce u Prahy. Po utkání, které se hrálo za velmi pěkného počasí, bylo na programu předání poháru a medailí pro mistra 2. ligy.20. kolo, neděle 5. 6. 2016, 16:00, Viktoria Vestec
Bohemians 1905 Bohemians 1905
0:6
(0:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Bohemians 1905: Eislerová - Čermáková, Peterková, Klesnilová, Trachtová, Hůrská, Tomšíková (41.Tamchynová), Slabochová (68.Belkhelifa), Švimberská, Martinovská, Vodičková (41.Faladová)
Dukla Praha: Frolíková - Veselá, Kocková, Novotná, Portešová - Senická, Lupačová, Čechová (50.Žočková) - Houbová, Krejcarová (50.Fominykh), Nedvědová (64.Urbánková)
Branky: 26.Kocková, 28.Nedvědová, 38., 76.Senická, 71.Žočková, 80.Frolíková
Rozhodčí: Čikara - Poustka, Tichý
Diváci: 70

Komentář

Utkání začalo z naší strany až zbytečně nervózně a prvních patnáct minut jsme se nedostali do zakončení. Soupeř nás svojí důraznou hrou držel v bezpečné vzdálenosti od své branky. První zahrozila Nedvědová, která po klasické křídelní akci nastřelila břevno. První branka padla ve 26. minutě po trestném kopu Kockové 0:1. Další branka přišla hned o dvě minuty později, kdy se do zakončení dostala Nedvědová a nedala Eislerové sebemenší šanci 0:2. Poslední gólovou tečku před poločasem měla střelou z dálky Senická a upravila tak na poločasových 0:3.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji než do první, ale opět se nám aktivita nepodařila přetavit v další branky. Radost po vstřelené brance vypukla až v 71. minutě, kdy prošla středem hřiště Kája Žočková a uklidila míč k tyči 0:4. Další dalekonosný střelecký pokus vyšel Senické, která zvýšila již na 0:5. Poslední gólovou tečku má na starosti Gábina Frolíková, která šla z branky na poslední rohový kop a hlavou upravila skóre na výsledných 0:6.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Musím holky pochválit za celou jarní část. Všechna utkání jsme měli pod kontrolou a zvládli je vítězně. Nyní nás čeká krátká „oslava“ prvního místa v lize, ale již příští týden nás čeká barážové dvojutkání o 1. ligu.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu