FANSHOP

WU19: Domácí ztráta s Minervou

14. 10. 2015 | Redakce

WU19: Domácí ztráta s Minervou

V sobotu ráno přijela na naše domácí hřiště do Nuslí Minerva. Tým, se kterým jsou všechny naše zápasy velmi vyrovnané. Ani utkání šestého kola II. ligy dorostenek nebylo výjimkou, minimálně co se výsledku týče.6. kolo, sobota 10. 10. 2015, 10:30, Děkanská vinice 987/5
Dukla Praha Dukla Praha
2:2
(1:1)
MinervaMinerva

Dukla Praha: Frolíková – Šofrová (76.Cachová), Macečková, Novotná, Žočková (52.Kožíšková) – Senická, Gaislová (52.Kocková), Krejcarová (66.Čechová) – Houbová, Lupačová, Žilinská (71. Portešová)
Minerva: Hamplová – Čermáková L., Stará, Jarolímková Karolín, Jarolímková Kristýna, Martínková, Doubravová, Peterková, Holoubková, Kalvodová, Čermáková M.
Branky: 24. Houbová, 46. Žilinská – 9. Doubravová, 68. Jarolímková Kar.
Rozhodčí: Dolenský
Diváci: 25

Komentář

Do utkání vstoupily šťastněji hostující hráčky. Už v 9. minutě šly do vedení po rohovém kopu, který dokázala se štěstím využít Doubravová, bohužel s velkým přispěním zad Karolíny Senické 0:1. Naše holky kombinovaly, dostávaly se do šancí, ale nikdo nebyl schopen dopravit míč do sítě. Nejprve dvě obrovské šance spálila Gabriela Gasilová, poté šla sama na bránu Krejcarová, dokázala udělat kličku gólmance, ale brankou to neskončilo. Vyrovnávací branky se domácí dočkaly ve 24. minutě z kopačky Houbové, která nadvakrát dostala míč do branky 1:1. Do konce poločasu zahodila ještě jednu šanci Žilinská, Gaislová a Lupačová. Do šaten se tedy šlo za nerozhodného stavu.

Druhá půle začala, jak ta první skončila. Po šesti minutách se nám podařilo po akci Houbová => Žilinská jít do vedení 2:1. Vytvářely jsme si šance, ale bez dalšího gólového efektu. Naopak soupeř opět se štěstím vstřelil branku. Centr z pravé strany od Jarolímkové skončil na zadní tyči naší branky a skončil v síti 2:2. Největší šanci na rozhodující branku jsme si vytvořily až na konci utkání, po rohovém kopu se do míče opřela Čechová, ale míč skončil na spojnici. Následnou dorážku poslala Macečková nad branku a to bylo poslední, co se v utkání odehrálo.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Do utkání vstoupil soupeř brankou z prvního náznaku. Naštěstí to holky nepoložilo. Hráli jsme aktivně a kombinačně, ale byli jsme neproduktivní. Strašně moc šancí si musíme vypracovat, abychom vstřelili branku. První poločas jsme mohli vyhrát 5:1, ale bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku.

Druhá půle byla hodně podobná. Podle videa jsem napočítal pět stoprocentních šancí, ale opět pouze jedna proměněná. Do utkání jsme zapojili čtyři žákyně a ty odehráli velmi dobré utkání. Celkově jsme podali velmi kvalitní výkon, ale bez branek. Musíme věřit, že příště to již vyjde i výsledkově.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu