2:2

(1:1)

6. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2015/16

Minerva FF

Sestava domácí: Frolíková – Šofrová (76.Cachová), Macečková, Novotná, Žočková (52.Kožíšková) – Senická, Gaislová (52.Kocková), Krejcarová (66.Čechová) – Houbová, Lupačová, Žilinská (71. Portešová)

Sestava hosté: Hamplová – Čermáková L., Stará, Jarolímková Karolín, Jarolímková Kristýna, Martínková, Doubravová, Peterková, Holoubková, Kalvodová, Čermáková M.

• Branky: 24. Houbová, 46. Žilinská – 9. Doubravová, 68. Jarolímková Kar.
    Rozhodčí: Dolenský
  • Diváci: 25

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Do utkání vstoupil soupeř brankou z prvního náznaku. Naštěstí to holky nepoložilo. Hráli jsme aktivně a kombinačně, ale byli jsme neproduktivní. Strašně moc šancí si musíme vypracovat, abychom vstřelili branku. První poločas jsme mohli vyhrát 5:1, ale bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku.

Druhá půle byla hodně podobná. Podle videa jsem napočítal pět stoprocentních šancí, ale opět pouze jedna proměněná. Do utkání jsme zapojili čtyři žákyně a ty odehráli velmi dobré utkání. Celkově jsme podali velmi kvalitní výkon, ale bez branek. Musíme věřit, že příště to již vyjde i výsledkově.“