30.03.2019, 16:30

FK Teplice

11. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2018/19

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Pilná - Motyčková, Hrušovská, Pazderová, Kůrková, Mendlová, Rezková, Fryčová, Galbavá, Pokorná, Hrdličková, Šulcová, Neumanová, Kuchařová, Březinová, Altmannová

Sestava hosté: Žáková - Slováčková, Teissigová, Košatková, Ryndzak, Fojtíková, Sovany, Pekárková, Bubáková, Senická, Potěmkina, Kadlecová, Vošická, Filípková, Zemanová

• Branky: 46. a 80. Motyčková, 64. Altmannová, 68. Hrdličková - 26. Sovany, 38. vlastní, 71. Bubáková
    Rozhodčí: Kodešová
  • Diváci: 40

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Zápas byl plný skvělých akcí na obou stranách, Teplice mají ve svých řadách velmi kvalitní hráčky a určitě patří v této soutěži na vršek kvality. Tu včera v prvním poločase tolik nepotvrdili, my jsme naopak dokázali z vypracovaných šancí branky vstřelit a tým zaslouží pochvalu. Mrzí mě, že jsme neudržely dvoubrankové vedení, ale po soupeřových dlouhých míčích jsme se dopouštěli zbytečných chyb, které Teplice trestaly. Myslím, že to byl remízový zápas a penalty na závěr by mu slušely, bohužel v poslední minutě padla branka a soupeř otočil zápas. Musíme se poučit z takových chyb, příští týden si zahrajeme s Třebší."