WU18B: Béčko juniorek si připsalo první jarní body

18. 3. 2018 | Redakce

WU18B: Béčko juniorek si připsalo první jarní body

V sobotu ráno odehrály juniorky B týmu zápas 12. kola soutěže.12. kolo, sobota 17. 3. 2018, 10:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
6:0
(3:0)
ČáslavČáslav

Dukla Praha: Žáková – Portešová, Senická, Koskubová, Hrdličková, Košatková, Lišková, Fojtíková, Fominykh, Potěmkina, Frolíková

Střídaly: Blažková, Teissigová
Čáslav: Bochníčková - Fojtíková, Černá, Krulišová, Grulichová, Levová, Kučerová, Brothánková, Dobřichovská, Procházková, Novotná
Branky: 10., 15., 27., 68. Fominykh, 42. Fojtíková, 79. Lišková
Rozhodčí: Popelka
Diváci: 7

Komentář

První minuty zápasu se odehrávaly střídavě na obou polovinách hřiště. Více ze hry měl v prvním poločase domácí tým, kdy během třiceti minut zařídila hattrick hráčka Fominykh. Dvakrát skórovala, když šla sama na bránu; jednou pak po důrazném souboji v malém vápně. Do konce prvního poločasu se skóre nezměnilo a hráčky tak šly do kabin za stavu 3:0.

Dvě minuty po zahájení druhého poločasu hráčka Fojtíková navýšila skóre na 4:0, kdy branku vsítila po úniku na křídle. Dalších dvacet minut byla hra vyrovnaná. Hráčky Čáslavi pronikaly za polovinu hřiště zejména po rychlých únicích na pravém křídle. Veškeré akce skončily na kopačkách domácí obrany či v náruči brankářky Žákové. V 68. minutě kopala roh Hrdličková, ze kterého proměnila opět Fominykh. Poslední gól zápasu vstřelila v 79. minutě Lišková, která obešla ve vápně několik hráček a zakončila levačkou. Skóre tak upravila na konečných 6:0.

Ohlasy trenérů

Barbora Boušová, trenérka: Do zápasu hráčky Dukly vstoupily aktivně, vytvořily si spoustu gólových šancí. Z mého pohledu skóre mohlo být vyšší, kdyby mnoho střel neskončilo v náruči hostující brankářky. Kromě lepšího umisťování střel musíme zapracovat na ofsajdech, kterých jsme měly v zápase opravu hodně. Holky si na to musí dávat pozor."

 


Fotogalerie


Partneři klubu