WU18: Ze Slovácka odjíždíme bez bodu i vstřelené branky

10. 11. 2022 | Redakce

WU18: Ze Slovácka odjíždíme bez bodu i vstřelené branky

Dlouhá cesta do Dolního Němčí, kde Slovácko hraje své domácí zápasy, nám body nepřinesla. Podruhé v sezóně jsme na favorita soutěže nestačili.10. kolo, sobota 5. 11. 2022, 14:00, Dolní Němčí
Slovácko Slovácko
3:0
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Slovácko:

Batoušková - Chodurová, Obadalová, Jančářová, Hubová, Kundrtová (69. Kozáčková), Hlaváčová, Ferencová, Polášková, Kusáková (83. Mertová), Kočendová (73. Hajkrová)

Dukla Praha:

Skoblíková - Bednářová D., Douderová, Lauková, Bednářová V. - Pelíšková, Kubátová (54. Řezníčková), Pelíšková - Kanzelsbergerová (79. Jankovská), Filipová (67. Ostrá), Mocová (83. Blechová)

Branky: 6. Jančářová, 25. Hlaváčová, 88. Polášková
Rozhodčí: Šabacká - Koryčanská, Buchtová
Diváci: 80

Komentář

Domácí Slovácko se ujalo vedení již v 6. minutě, když po několika individuálních chybách zcela osamocená hráčka hlavičkovala z malého vápna do prázdné brány. V 9. minutě mohla odpovědět Filipová, ale domácí brankářka včas vyběhla. Ve 25. minutě se domácí středem prokombinovali až k situaci, že se 3 hráčky řítily na bránu a bylo pro ně jednoduché přidat další branku, 2:0. V 29. minutě mohla snížit Pelíšková, ale její střela skončila vedle pravé tyče Batouškové. Další střely Mocové a Filipové skončily po tečích mimo branku. Další šanci mělo Slovácko, ale přehození Skoblíkové skončilo mimo branku. Poslední šanci 1.poločasu měla zase Mocová, ale trefila domácí brankářku do rukavic.

Na velkou šanci se v druhém poločase čekalo až do 82. minuty, kdy dvě domácí hráčky minuly míč na malém vápně. V 88. minutě přišla třetí branka domácích, když se trefila Polášková.

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka, trenér: "Slovácko vstřelilo všechny 3 branky po našich velkých individuálních chybách. Kvalitnější týmy tyto chyby dokážou potrestat a využit. My se stále učíme a pracujeme na zlepšení. Když se k tomuto přidá ještě nekvalita nebo smůla při zakončení, tak nemůže z toho být výsledek znamenající body."  

 


Fotogalerie


Partneři klubu