WU18: Sparta byla nad naše síly

8. 4. 2019 | Redakce

WU18: Sparta byla nad naše síly

Poslední kolo základní části jsme odehráli proti Spartě, která v úvodu rozhodla o svém vítězství. Konečných 6:1 pro Spartu vydalo za další tři body a navýšení náskoku.14. kolo, sobota 6. 4. 2019, 10:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
1:6
(1:4)
Sparta PrahaSparta Praha

Dukla Praha: Žáková - Bubáková, Macečková, Senická, Bohatová - Žočková - Fojtíková (41. Ryndzak), Krůtová - Sovány, Lišková (73. Bělohlávková), Votrubová (62. Slováčková)
Sparta Praha: Kubištová - Marcinková, Krebsová, Machová, Buryánová, Paulenová, Tomanová, Mrázková (41. Sitterová), Šubrtová, Kadlecová, Rybínová (41. Skrčená)
Branky: 2. Tomanová, 8. Šubrtová, 21. Paulenová, 40. Rybínová, 44. Paulenová, 76. Marcinková - 17. Sovány
Rozhodčí: Šálková - Kortanová, Shpak
Diváci: 20

Komentář

Zápas proti lídrovi začal nešťastně. První minuta a hned střela z dálky do branky padla a Sparta vedla 1:0. Soupeř, kterému chybělo několik hráček kvůli reprezentaci, si dokázal vytvořit dvoubrankové vedení a v 7. minutě bylo po úniku Šubrtové na tabuli již 2:0. Po rohovém kopu snížila Sovány na 1:2, ovšem 3 minuty se z přímého kopu Sparta opět dostala do vedení o dvě branky. Těsně před poločasem pak Rybínová dala čtvrtou branku.

Druhá půle začala penaltou. 5:1 byl stav a následně se utkání vesměs dohrávalo. Konečných 6:1 padlo chvilku před koncem, kdy se Sparťanky trefily naposledy. A tak poslední zápas základní části podlehla Dukla Spartě 1:6.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski: "Zápas se mi hodnotí těžko, vstup se nám vůbec nepovedl, laxní a nedůrazný přístup se podepsal na první čtvrthodině a soupeř vedl o dvě branky. Nehráli jsme tak kompaktně a zodpovědně jako posledně, několikrát jsme propadli a Sparta i prokázala svou kvalitu, ač nebyla v plné síle. Chyběla nám i odvaha, zbavovali jsme se míčů a i přes toto všechno si vypracovali solidní porci zajímavých šancí. Výsledek i hru jsem si představoval lepší. Nyní nás čekají hratelné zápasy a na ně se bude nyní potřeba zaměřit."

 

Související články

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu