WU18: Remíza s Olomoucí."V útočné třetině je třeba být uvolněnější."

9. 2. 2020 | Redakce

WU18: Remíza s Olomoucí.”V útočné třetině je třeba být uvolněnější.”

V sobotu od 14 hodin nastoupil tým dorostenek proti Sigmě Olomouc, po 2 hodinách branka nepadla, zazářily brankářky obou týmů.PU, sobota 8. 2. 2020, 14:00, Juliska UMT
Dukla Praha Dukla Praha
0:0
(0:0)
Sigma OlomoucSigma Olomouc

Dukla Praha:

Žáková - Machačová, Bubáková, Krůtová, Kuthanová, Baga - Fojtíková, Vostálová, Taleb, Dvořáková T., Pekárková, Holečková - Pergnerová, Lišková, Ryndzak, SIlbernáglová


Rozhodčí: Bekhir
Diváci: 30

Komentář

Utkání bylo domluveno na 4x 30 minut. Z původního triplu, který se měl odehrát mezi Duklou, Pardubicemi a Olomoucí, se stalo utkání mezi domácí Duklou a Olomouc. Prvních 30 minut začala Sigma velmi dobře, byla v lepším pohybu a více na míči. Utkání se zdálo velmi soubojové, právě v tom Olomouc měla obrovskou sílu. Na žádné straně se neobjevila ani jedna vážná šance, a tak několik fanoušků vidělo stav 0:0.

Druhá třicetiminutovka se však nesla v jiném duchu. Dukla začala hrát velmi aktivně, v pohybu, kombinačně si vytvářely velmi dobré příležitosti, které nedokázala proměňovat. Hráčky Dukly ovládly 2. čtvrtinu, ovšem efektivita zůstala na bodě nula. Jedinou střelu i díky skvěle chytající brankářce Olomouce nedostaly do sítě. Na druhé straně Terka Žáková udržela též čisté konto a svůj tým několikrát podržela. Utkání nechalo velmi vyniknout obě brankářky.

Poslední polovina zápas, 60 minut, už byla o tom, kdo vydrží déle a paradoxně oba týmy udržely stejné tempo a hrálo se nahoru dolů, vážnější příležitosti si připsaly oba týmy, ani jeden však nezvládl ztrhnout utkání na svou stranu. A tak po 2 hodinách čistého času skončilo utkání 0:0.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Utkání jsme nezačali nejlépe, Sigma byla velmi soubojová, byla z nás cítit malinko únava a je otázkou, zda jsme nečekali jednodušší zápas. Olomouc za mě dosavadně nejkvalitnější soupeř, 20 minut velmi kvalitní, poté soupeřky hrály spíš delší míče za obranu, čímž nám velmi ulehčili. V naší hře bych vypíchnul druhou čtvrtinu, kombinačně povedená, skvělý přechod ve vysoké kvalitě i tempu, bohužel efektivita nám schází. V útočné třetině je třeba být uvolněnější. Zbytek utkání byl bohatý na šance, škoda, že jsme mírnější převahu neztrhli na naši stranu. Olomouci děkujeme za kvalitní utkání."

 


Fotogalerie


Partneři klubu