WU18: Na soustředění dorostenky přehrály Hradec Králové

5. 2. 2020 | Redakce

WU18: Na soustředění dorostenky přehrály Hradec Králové

V rámci soustředění se dorostenkám povedlo domluvit utkání proti Hradci Králové, který hraje 1. ligu dorostenek, druhá část týmu sehrála modelové utkání proti WU15, které skončilo 1:1.PU, neděle 2. 2. 2020, 12:00, Ústí nad Orlicí
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(2:0)
Hradec KrálovéHradec Králové

Dukla Praha:

Žáková, Skoblíková - Machačová, Krůtová, Bubáková, Kuthanová, Majerová, Taleb, Vostálová, Holečková, Dvořáková T., Fojtíková, Lišková, Pergnerová, Ryndzak, Silbernáglová

Branky: 16. Pergnerová, 23. Holečková, 49. Silbernáglová - 58. Sováková A.
Rozhodčí: Novotný
Diváci: 10

Komentář

Úvodní minuty patřily Hradci, který se během 5 minut dostal do jedné příležitosti. Dorostenky poté převzaly otěže utkání, do první vážnější šance se dostala Holečková, která v souboji head to head neprostřelila golmanku. V 16. už bylo veseleji, po dobré příležitosti se dostala Dukla k rohovému kopu, který Terka Dvořáková poslala míč do pokutového území, kde si ho našla Nikola Pergnerová a otevřela stav utkání na 1:0. Dvě minuty na to opět z rohového kopu hlavičkovala nadějně Lišková, která těsně minula. Ve 23. minutě se po kombinaci dostala k míči Terka Dvořáková, která našla Pergnerovou. Tu ještě Hradec ubránil, ale k odraženému míči se dostala Holečková a ta proměnila druhou branku.

Třetí branku přidala ve druhé třetině Silbernáglová, která po přihrávce Liškové se ujala pokusem z 25 metrů! Hradecké fotbalistky srovnaly po rohovém kopu na 3:1. Několik slibných šancí Dukla ještě neproměnila, také penaltu naše dorostenky neproměnily, a tak v rámci soustředění zvítězily nad Hradcem.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Jsem velice rád, že byla možnost sehrát další kvalitní utkání. Pro nás je tato konfrontace velmi důležitá. Měli jsme náročnější program, holky si s tím poradily velmi dobře, odehrály utkání v dobrém tempu a hlavně pokračovaly v nastavené herní prezentaci. Možná jsem je tolik nechválil, ale jsem velmi spokojen a těší mě, kam jsme se posunuli. Věřím, že budeme pokorní a v dalším měsíci přípravy se kvalitně připravíme na jarní část, čekají nás Vítkovice, Baník Ostrava, Sigma Olomouc a Viktorka Plzeň."

 


Fotogalerie


Partneři klubu