PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

WU18: Malé pražské derby pro Duklu

6. 10. 2020 | Redakce

WU18: Malé pražské derby pro Duklu

Dorostenky se utkali v malém pražském derby proti ABC Braník. Po jednoznačném průběhu a zejména kvalitnímu prvnímu poločasu zvítězila Dukla 6:1 na půdě soupeřek.4. kolo, neděle 4. 10. 2020, 16:00
ABC Braník ABC Braník
1:6
(1:6)
Dukla PrahaDukla Praha

ABC Braník:

Folprechtová - Saidlová, Kohoutová, Stehlíková, Frolíková, Dlouhá, Váňová, Machálková, Hrubá, Tichá, Pokorná

Střídaly: Niklová, Jettmarová, Pokorná, Huynhová, Jančáková, Fischerová

Dukla Praha:

Veselá - Baga, Kuthanová, Bubáková, Bělohlávková - Vostálová - Dvořáková T., Dvořáková K. - Pelíšková, Krajčová, Holečková

Střídaly: Skoblíková, Majerová, Kanzelsbergerová, Ryndzak, Rybínová, Posledníková

Branky: 8. Dlouhá (pen.) - 22., 35. a 43. Holečková, 1. a 12. Krajčová, 20. Pelíšková
Rozhodčí: Doležal

Komentář

Vstup do utkání měly naše holky naprosto skvělý. Po rozehrávce soupeře zatlačily fotbalistky Dukly na rozehru Braníka, získaly míč a po kombinaci před PÚ se k míči dostala Krajčová a otevřela na 1:0. Bohužel v 8. minutě utkání byla nařízena penalta a Dlouhá překonala Veselou. Po chvilce se Krajčová, reprezentantka do 15-ti let, dostala k samostatnému úniku a po kličce brankářce Folprechtové zvýšila na 2:1. Třetí branku přidala Claudi Pelíšková, která se nemýlila střelou z levé strany. Následoval střelecký koncert Nicol Holečkové, která dokázala zužitkovat hned několik míčů za obranu. Třemi brankami během 19 minut rozhodla utkání a v poločase se šlo do kabin za stavu 6:1.

Druhá půle již byla ve volném tempu, ačkoliv naše hráčky byly neustále v tlaku a soupeř pouze odkopával míče, další branku Dukla nepřidala.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "V prvním poločase jsme se prezentovali velmi dobrým výkonem. Dokázali jsme na menším prostoru lépe kombinovat a řešit situace v útočné třetině s klidem. Díky dobrému napadání jsme vybojovali hodně míčů na soupeřově polovině, což byl klíč úspěchu. Musím pochválit i Braník, který byl jako vždy důrazný a dobře v úvodu utkání vytvářel silnou stranu. Donutilo nás to nejen více kombinovat, ale hrát také daleko důrazněji. Škoda nepřidání dalších branek, zejména i v druhém poločase, kdy byl na nás cítit komfort z první půle a dravost a tah na branku vymizeli. Utkání jsme měli ve svých rukách po celou dobu, soupeř se sporadicky dostával za polovinu, toto jsme udrželi celé utkání. Holkám děkuji za víkend, který jsme po herní i výsledkové stránce zvládli velmi dobře."

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem