WU18: Dorostenky nestačily na ženy Teplic

26. 8. 2020 | Redakce

WU18: Dorostenky nestačily na ženy Teplic

V sobotu se utkaly dorostenky proti ženám FK Teplice. Na malém hřišti se dařilo lépe ženám a zvítězily utkání 5:3.PU, sobota 22. 8. 2020, 15:00, Osek u Duchcova
Teplice Teplice
5:3
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Skoblíková, Veselá - Posledníková, Zvolánková, Bubáková, Bělohlávková, Vostálová, Rezková, Dvořáková T., Lidická, Dvořáková K., Ryndzak, Pergnerová, Krajčová, Holečková, Hamouzová, Fedoryshyn

Branky: 26. Krajčová, 57. Pergnerová, 74. Dvořáková K.

Komentář

Do utkání vstoupily lépe Teplice, ve 3. a 5. minutě se prosadily a šly do vedení. Hra se po 15. minutě srovnala, Duklačky snižovaly o jednu branku, další šance na obou stranách zůstaly nevyužity.

Druhá půle pokračovala v průběhu z prvního dějství, prostřídání na obou stranách proběhlo, několik šancí bylo na obou stranách opět neproměněno a přesnější nakonec byly Teplice. Zvítězily výsledkem 5:3.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Musím poděkovat Teplicím, jak jsme se zvládli narychlo domluvit. Velmi si cením nejen utkání, ale i snahu o kombinační herní obraz, byl jsem mile překvapen. Mrzí mě 5 obdržených branek, protože několik z nich bylo zbytečných a plynuly z našich chyb. Každopádně jsou to zkušenosti s kvalitními soupeři a toho si začínáme být vědomi.

V utkání jsme nebyli tolik efektivní v napadání, součinnost hráček v ofenzivě nebyla ideální a propadávali jsme v situacích, které jsme již zvládali. Vše si zhodnotíme společně u videa a tam věřím, že si to holky vyhodnotí. Máme nastavený dobrý trend v zakládání akcí, jsme silní v přechodu nahoru a využíváme kvality našich křídel. Nyní nás čeká další kvalitní ženský tým, volba soupeřek byla správná."

 


Fotogalerie


Partneři klubu