WU15: Tentokrát to bodově nevyšlo

9. 9. 2021 | Nela Houbová

WU15: Tentokrát to bodově nevyšlo

Druhé utkání holky výsledkově nezvládly. Jihlava bere 3 body.2. kolo, neděle 5. 9. 2021, 12:30, Antonínův Důl, tráva
Jihlava Jihlava
3:2
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Jihlava:

Doupovcová - Suská, Ambrožová, Šebelová, Jonášová, Juřičková, Ševčíková, Havlíčková, Váchová, Panáčková, Šourková, Bártlová, Fňukalová, Myšková, Špačková, Šmardová

Dukla Praha:

Kárová - Bednářová, Douderová, Minaříková, Mollova, Norlin, Nováková, Lauková, Zelenková, Řezníčková, Vořášková, Krieglerová, Janečková

Branky: 22.Juřičková, 37.Suská, 42.Panáčková - 70.Nováková, 80.Mollova
Rozhodčí: Bílý
Diváci: 50

Komentář

Ve druhém kole soutěže holky narazily na soupeřky z FKM Vysočina Jihlava. Hra vypadala od první minuty velmi dobře, holky se nabízely, hledaly si prostor na hřišti a snažily se hrát fotbal. Ve 22. minutě nás soupeřky překonaly dlouhým míčem za obranu a stav utkání se změnil ve prospěch domácích na 1:0. Holky neměly problém prokombinovat se k vápnu soupeře, ale bohužel nám vždy chyběla finální fáze - zakončení. Na to jsme doplatily ve 37. minutě prvního poločasu, kdy nás soupeř opět překonal dlouhým pasem a míč skončil za zády naší gólmanky. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:0.

Do druhého poločasu holky nenastoupily velmi šťastně. Ve 42. minutě, nepřesnost přihrávek a nesouhra zapříčinila odskočení soupeře o 3 góly. Holky se probraly v posledních patnácti minutách zápasu, kdy se střelecky prosadila Danča Nováková a zažehla jiskru alespoň na vyrovnání zápasu. O 8 minut později jsme se mohly radovat znovu, když z rohu skórovala Nikol Mollová. I přes velkou snahu, holky bohužel nestačily vyrovnat a konečný stav utkání skončil 3:2.

I když konečný výsledek nemluví v náš prospěch, holky se rozhodně nemusí za svojí hru stydět. Bojovaly do poslední minuty zápasu a byly výrazně lepší než soupeř po individuální i taktické stránce. Soupeř dokázal těžit akorát z dlouhých balónů nakopnutých dopředu, jinak se nedokázal prosadit.

V dalším utkání se střetneme na domácí půdě s Hradcem a pokud holky do utkání nastoupí se stejně bojovou náladou, věříme, že se nám podaří vyhrát.

 


Fotogalerie


Partneři klubu