WU13: Zasloužené vítězství na Braníku

9. 9. 2019 | Redakce

WU13: Zasloužené vítězství na Braníku

Malé pražské derby na půdě Braníku pro nás vítězně.2. kolo, neděle 8. 9. 2019, 15:15, Braník, tráva
ABC Braník ABC Braník
1:2
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

ABC Braník: Horešovská - Bobysudová, Hejduková, Bartolomějová, Müllerová A., Špinarová, Šefraná, Řeháková, Pacalová, Šlegová, Ruterlová, Müllerová T.
Dukla Praha: Kárová - Bednářová, Černá, Douderová, Herejtová, Alsterlind, Lauková, Makovičová, Řezníčková, Dvořáková, Kadlecová
Branky:61.Šefraná - 26., 45.Černá
Rozhodčí: Sedláček
Diváci: 50

Komentář

Od prvním minut se naše hráčky nasunuly na obranu domácích a na jejich branku lítala jedna střela za druhou. Bohužel pro nás, předvedla excelentní výkon domácí brankářka, která pochytala nespočet střel. Skoro až po půl hodině se střelou po zemi prosadila Lenka Černá 0:1. Bohužel v prvním poločase více branek nepadlo.

V druhém poločase se opět prosadila Lenka Černá 0:2, ale stálo to bylo málo. Nakonec i Braník zahrozil a odměnou jim bylo snížení Laurou Šefranou na 1:2. Stále se hrálo před brankou Braníku, ale závěr utkání byl zbytečně nervózní.

Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: "Zápas měl skončit jasnou výhrou. Měli jsme herní převahu, ale skvěle zachytala Horešovská, takže bylo utkání nervózní až do konce. Co mě těší, že dokážeme Braník jednoznačně přehrát, ale máme co dohánět v koncovce."

 


Fotogalerie


Partneři klubu