WU13: Zápas dvou rozdílných poločasů

23. 9. 2019 | Redakce

WU13: Zápas dvou rozdílných poločasů

Ve 4.kole nás čekal výlet do Krásné Studánky.4. kolo, neděle 22. 9. 2019, 13:00, Krásná Studánka tráva
Krásná Studánka Krásná Studánka
2:3
(0:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Krásná Studánka: Voldřichová - Budinová, Chládková B., Chládková T., Kardosová, Librová, Pižlová, Rudolfová, Stránská, Šafářová, Sedláková, Vacková, Václavíková
Dukla Praha: Kárová - Černá, Herejtová, Douderová, Lauková, Makovičová, Řezníčková, Vališová, Krieglerová, Norlin
Branky: 40.Šafářová, 56.Librová - 5.Řezníčková, 9.Norlin, 28.Makovičová
Rozhodčí: Šnýdl
Diváci: 40

Komentář

První poločas byl ze strany Dukly velmi kvalitní. Branka hned z kraje utkání, Klára Řezníčková po hezké kombinaci 0:1. Pár minut na to Ella Norlin zvyšuje na 0:2. Na rozdíl tří branek se nám podařilo odskočit až na konci poločasu a na konci utkání šlo o velmi důležitou branku. Ve 28.minutě se prosadila Hanka Makovičová 0:3.

Do druhé půle vlétla Studánka jako uragán. Najednou se hra úplně otočila a my jsme se pouze bránily. Ve 40.minutě tlak přetavila v gól Šafářová 1:3. V 56.minutě vstřelila kontaktní branku Librová 2:3. V posledních deseti minutách, několikrát podržela v bráně Anežka Kárová a utkání jsme s vypětím všech sil dotáhly do zdárného konce.

Ohlasy trenérů

Tomáš Lauko, trenér: "Zápas dvou diametrálně rozdílných poločasů, První jsme byli jasně lepší, ale naopak v druhém poločase byla lepší Krásná Studánka, která málem utkání dotáhla na 3:3. Nám se podařilo ubránit se štěstím."

 


Fotogalerie


Partneři klubu