WU13: Remíza se Slavíí, až na penalty jsme padly

13. 10. 2019 | Redakce

WU13: Remíza se Slavíí, až na penalty jsme padly

První derby ve Statenicích.7. kolo, sobota 12. 10. 2019, 10:30, Statenice, tráva
Dukla Praha Dukla Praha
4:5pen
(2:3)
Slavia PrahaSlavia Praha

Dukla Praha: Sobotková - Černá, Herejtová, Douderová, Lauková, Makovičová, Řezníčková, Bednářová, Norlin, Minaříková, Vališová
Slavia Praha: Kroupová A. - Uchytilová, Kyllerová, Pořízková, Kroupová L., Kučerová, Benešová, Louvarová, Dixová, Vantová, Vosáhlová, Růžičková, Bechyňková
Branky: 4., 42.Lauková, 7.Makovičová, 65.Norlin - 2.Růžičková, 13.Pořízková, 29.Kroupová, 37.Louvarová
Rozhodčí: Sliacký
Diváci: 50

Komentář

To by nebyla Dukla aby na začátku utkání neprohrávala. Po špatné přihrávce Douderové se Růžičková nemýlila 0:1. O dvě minuty později bylo srovnáno. Adriana Lauková proměnila když šla sama na Kroupovou 1:1. O další tři minuty už bylo veseleji, Makovičová dotáhla nádhernou akci 2:1. Na druhé straně se pak prosadila Pořízková a bylo srovnáno na 2:2. Těsně před poločasem se k odraženém míči dostala Kroupová a skvělou individuální akcí obešla čtyři protihráčky a pohodlně skŕovala do prázdné branky 2:3.

Druhý poločas pro nás začal nejhůř jak mohl. Hned po dvou odehraných minutách se prosadila Louvarová 2:4. Následujících deset až patnáct minut byla Slavie lepší a mohla utkání rozhodnout, ale Sobotková vše pochytala. Na druhé straně se z brejku prosadila Lauková 3:4 a od té doby byla Dukla výrazně lepší. Pět minut před koncem utkání tlak zužitkovala Norlin a srovnala na konečných 4:4.

Pokutové kopy zvládla lépe Slavie v poměru 3:4, takže berou do tabulky o bod navíc.

Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: "Výsledkově i herně obrovská spokojenost. To že prohrajeme až na penalty vůbec neřeším. Po většinu zápasu jsme byli lepším a hernějším týmem a to je pro mě nejdůležitější. Když začneme vypracované šance proměňovat tak budeme porážet i takhle silné týmy."

 


Fotogalerie


Partneři klubu