Vysoké vítězství U18 s Neratovicemi

23. 5. 2023 | Adam Lukáš

Vysoké vítězství U18 s Neratovicemi

Na vysokém vítězství se střelecky nejvíc podílel Blokeš, autor tří branek. Stínem utkání bylo zranění čtyř hráčů soupeře.27. kolo, sobota 20. 5. 2023, 10:15, Slavoj Suchdol
Dukla Praha Dukla Praha
7:0
(4 : 0)
NeratoviceNeratovice

Dukla Praha:

Vácha  – Valentík, Kolman (53´ Blecha), Vodrážka, Šalanský (63´ Pešek) – Kulhavý, Svoboda (K), Laredo (72´ Špírek) – Sladovník (53´ Šimon), Blokeš (63´ Koller), Grunnet-Jensen.

Neratovice:

Korbelář  (24´ Uher) – Jašek, Janeba (K), Kosina (22´ Vanke), Přibyl – Sušil, Schnedorfler (46´ Roček), Křížek, Michalík (60´ Polák) – Bačinský, Banga (60´ Kadlec).

Branky: 4´ Svoboda (p), 27´ Blokeš, 31´ Blokeš, 35´ Laredo, 50´ Svoboda, 61´ Blokeš, 85´ Šimon ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Do domácího utkání proti Neratovicím jsme vstoupili velmi dobře. Již ve 4. minutě jsme si vytvořili velkou příležitost k prvnímu gólu. Valentík skvěle potáhl míč až na kraj pokutového území hostů, skryl přihrávku na Sladovníka, kterého obránce hostí zastavil nedovoleným způsobem a rozhodčí správně nařídil pokutový kop. Svoboda tuto příležitost proměnil střelou do levé šibenice a poslal nás do vedení. Podpořeni brzkou brankou, naši hráči dominovali na míči a vytvářeli si další příležitosti. Hostům již tak náročný úvod zápasu ještě zkomplikovala vynucená brzká střídání důvodem zranění. Po odchodu Korbeláře z hrací plochy trvalo našemu týmu jen tři minuty, než nově příchozího brankáře Uhera poctivě přivítali. Sladovník vynikající průnikovou přihrávkou vyslal do samostatného úniku Blokeše, který se v těchto situacích momentálně nemýlí. Míč uklidil podél brankáře hostí a navýšil naše vedení na 2:0.

Blokeš se mohl za čtyři minuty radovat znovu, tentokrát využil výborné prodloužení Kolmana po rohu Lareda a díky svému důrazu dostal míč hlavou do sítě. Skvělý úsek hry potvrdil v 35. minutě Laredo. Centrovaný míč dokázala obrana Neratovic odhlavičkovat, Laredovo zakončení odraženého padajícího míče čistým nártem už nikoliv. Do kabin jsme šli s vedením čtyř branek.

Stejně jako v poločase prvním, i v tom druhém jsme výborně chytili úvodní minuty a byl to opět Svoboda, který trestal Neratovice. Krásná kombinační akce křídelním prostorem pokračovala přihrávkou na penaltu, Sladovník míč Svobodovi přistavil a tělem odblokoval obránce. Svoboda prostoru využil a tentokrát střelou do pravé šibenice navýšil naše vedení na 5:0. V utkání se nám podařilo přidat ještě dvě branky – Blokeš v 61. minutě završil svůj hattrick a v 85. minutě výborně hrající Šimon uzavřel skóre na konečných 7:0.

Děkujeme Neratovicím za utkání a nás čeká příprava na vedoucí tým soutěže – Ústí nad Labem. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu