(2 : 0)

9. kolo, B-tým 2022/2023 - ČFL skupina A

Mihálek – Walter, Elad, Kodr, Gilian – Nátr (72. Kolář), Rataj, Žaloudek (K), Hroník (67. Sehedi) – Stoch, Vaněk

Čtvrtečka – Ulman (62. Douděra M.), Matoušek, Konan, Fojt (46. Mládek) – Hudec, Krenciv (K) (77. Štefančin), Uhlíř (46.Křenek) – Huf (88. Löffler), Hodek, Lehký

• Branky: Rataj (35.min.), Stoch (37.min.) - vlastní Mihálek (64.min. z pok. kopu zahrávaném F. Matouškem), M. Douděra (82.min.) ŽK: Nátr (38.min.). Stoch (90.+3.) - Konan (48. + 74.min.), Matoušek (56.min.), Huf (85.min.) ČK: Konan po dvou ŽK v 74.min. Rozhodčí: Lovětínský - Brom, Žurek
V devátém kole ČFL, sk. A zajížděla rezerva B-týmu Dukly na hřiště Motorletu v Jinonicích. Motorlet v minulém kole přivezl bod za remízu z Domažlic 2:2, a s 11 body byli v tabulce na 9. místě. Dukla v minulém kole porazila doma B-tým Bohemians 3:1a v průběžné tabulce zaujímala 6. příčku v tabulce. Za domácí nastoupil hráč zvučného jména – M. Stoch, B-tým Dukly byl posílen o hráče z kádru A-týmu: - v brance J. Čtvrtečka, v obraně F. Matoušek a K. Arnaud, v záloze J. Uhlíř a M. Douděra a v útoku D. Huf a J. Hodek. Ve velmi kvalitním a fotbalovém zápase se domácí dostali do vedení dvěmi brankami v rozmezí tří minut mezi 35. 37. minutou, Dukla vyrovnala po hodině hry z pokutového kopu po faulu domácí obrany na D. Hufa a osm minut před vypršením řádné hrací doby po útočné akci Dukly a přetaženém centru. To už Dukla hrála o deseti, neboť po dvou žlutých kartách byl vyloučen K. Arnaud. Rezerva Dukly tak v dalším z pražských „derby“ nevyšla bodově naprázdno a drží se ve středu tabulky ČFL, sk. A.

Hodnocení zápasu trenérem B-týmu Dukly A. Majerem:

My jsme dnes špatně reagovali na agresivní a důraznou hru domácích a to nás v první půli hodně vykolejilo, byli jsme nepřesní, navíc i pohybově jsme na tom nebyli dobře, domácí, i když neměli moc šancí, se dostali dvěmi střelami do dvoubrankového vedení. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení, vystřídali jsme dvakrát, srovnali jsme hru, ale fotbalově to pořád nebylo ono. Samozřejmě, pomohla nám penalta na Davida Hufa a vlastně po tom vyloučení Konana, myslím si, že takovém nešťastném, tak domácí podlehli asi možná dojmu, že už to dohrajou a my jsme naopak v té chvíli převzali otěže zápasu a tu remízu jsme vybojovali. Na druhou stranu těch pozitivních věcí, až na ten závěr, tam dnes úplně tolik nebylo.“