Vítězství nad Ústím si včera připsal dorost U19

4. 11. 2013 | Redakce

Vítězství nad Ústím si včera připsal dorost U19

Vítězná přestřelka v podání nejstaršího dorostu se odehrála na UMT Mikulova v neděli 3. listopadu. Devatenáctka v utkání s třetím Ústím n/L zvítězila 8:4.13. kolo, neděle 3. 11. 2013, 14:00
Dukla Praha Dukla Praha
8:4
(5:3)
Ústí n. LabemÚstí n. Labem

Dukla Praha: Steinbauer – Kulikov, Komárek, Šupina, Bezděk – Bezpalec, Troníček (78. Farkaš), Petrák – Beneš (86. Veliký), Gajecký (80. Vachoušek), Sedláček.
Branky: 9. Beneš (Gajecký, Komárek), 13. Gajecký (Bezděk), 17. Petrák (Gajecký, Beneš), 22. Beneš (Gajecký, Bezděk), 31. Bezpalec (Beneš, Šupina), 71. Beneš (Komárek, Bezděk), 75. Troníček (Gajecký, Sedláček), 85. Petrák (Kulikov, Beneš).

Komentář

Úvod zápasu nám opět nevyšel, naštěstí nás dvakrát výrazně podržel brankář Steinbauer. Poté jsme však převzali iniciativu my a během třinácti minut vstřelili čtyři branky. Soupeř následně snížil, o chvíli později jsme však šli opět do čtyřbrankového vedení. Do poločasu jsme si situaci zbytečně zkomplikovali, když jsme dvakrát inkasovali po chybách v obraně. Tři minuty po přestávce hosté snížili na rozdíl jediné branky, když dobře vyřešili brejk 3:2. Aktivní hrou jsme však Ústí již do dalších šancí nepustili. Důležitý uklidňující gól na 6:4 vstřelil v 71´ Beneš a završil tak svůj hattrick. V poslední patnáctiminutovce jsme přidali ještě další dvě branky a zápas dotáhli do vítězného konce.

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "Proti třetímu týmu tabulky jsme se opět nevyvarovali velkému množství chyb v defenzívě, přesto jsme vyhráli zaslouženě. Kluci šli za vítězstvím od první minuty s obrovským odhodláním a velmi slušnou hru v útočné fázi podpořili zvýšenou bojovností a agresivitu v osobních soubojích. Díky tomu jsme soupeře drželi pod tlakem a vytvářeli si šance, ve kterých jsme dnes byli nadstandardně produktivní. Věřím, že vítězství klukům zvedne sebevědomí a podpoří chuť do další práce, které je před námi stále dost a dost."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu