Vítězné tažení U13 pokračuje

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

V zápase vedoucí DUKLY s druhým v tabulce Benešovem rozhodl o výsledku utkání náš tým v posledních 20 minutách a veze ze hřiště soupeře tři body.

Hodnocení trenéra:

Trenér Patrik Zeidler hodnotil zápas velice kladně: "Utkání druhého s prvním sneslo ta nejpřísnější měřítka. Souboji nechyběla fotbalová kvalita, nasazení, emoce, obrovské tempo hry a samozřejmě ani góly. Ten první padl až na začátku druhé třetiny utkání, ale od té doby kluci ještě přidali na intenzitě a vývoj otočili. Domácí s námi dokázali držet krok asi 70 minut. Střetnutí přinesl také dvě gesta fair play a to stále ještě za vyrovnaného stavu - nejdříve domácí kapitán přiznal otočené autové vhazování u našeho vápna, o chvíli později pak Maty Korbel podstoupil vítězně tvrdý souboj, domácí hráč zůstal s bolestmi na zemi, Maty však nevyužil situace k přečíslení ve vápně domácích a zahrál míč mimo hrací plochu. Domácímu týmu opět děkujeme, že nás donutil odehrát utkání na hraně našich možností."