Vítězná série pokračuje. Ve čtvrtém přípravném utkání Dukla porazila Teplice!

1. 7. 2015 | Redakce

Vítězná série pokračuje. Ve čtvrtém přípravném utkání Dukla porazila Teplice!

Ani ve čtvrtém přípravném utkání se Dukla nenechala zaskočit. Po vyrovnanějším prvním poločase, kdy se prosadil pouze Mareš a na straně Teplic Bratanovič. Následovaly tři branky v podání Beauguela, Hanouska a Bergera v poločase druhém a Dukla tak zaslouženě zvítězila 4:1. Nyní ji čeká Celtic FC!Modrá u Děčína, středa 1. 7. 2015, 11:00, Modrá u Děčína
Teplice Teplice
1:4
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Teplice: Grigar - Drame (85. Lüftner), Matula, Hošek, Krob - Hora (41. Vondrášek), Breite, Táborský (60. Ljevakovič), Balázs (60. Novotný) - Bratanovič (60. Kapolongo), Potočný (60. Vachoušek).
Dukla Praha: I.: Chudý - Miloševič, Štetina, Hlinka, Vrzal - Tetour Daniel, Čajič, Považanec - Néstor, Manzia, Mareš. II. Chudý - Kluk, Jeřábek, Hlinka, Jurendič - Marek Hanousek, Miloševič (60. Gedeon), Kovaľ - Manzia (60. Berger), Beauguel, Čajič (60. Krmenčík).
Branky: 33. Bratanovič - 24. Mareš, 50. Beauguel, 74. Marek Hanousek, 86. Berger. ŽK: 10. Dramé, 43. Potočný. Rozhodčí: Lerch – Krupka, Janeček.

Komentář

K utkání nastoupily oba týmy s černými páskami a minutou ticha uctili památku zesnulého Josefa Masopusta.

První velkou šanci měly Teplice, Horovu střelu vychytal Chudý. O chvíli později vyslal pěknou střelu z kraje šestnáctky Daniel Tetour, Grigar ji vytěsnil na rohový kop. Branky se Dukla dočkala v 15. minutě, Grigar vyslal chybnou přihrávku na Matulu, čehož využil Manzia, který posunul Marešovi a ten míč uklidil do prázdné brány. Blízko brance byly Teplice, když po výběhu Chudého z brankoviště, vyslal Bratanovič střelu na odkrytou bránu, míč v poslední chvíli odhlavičkoval Štetina. Z následné akce se už domácí radovali, přízemní střela Bratanoviče na zadní tyč za záda Chudého prošla.

V 50. minutě vyslal krásnou přihrávku Manzia na Beauguela, který z těsné blízkosti poslal Duklu zpět do vedení. Povedenou střelu vyslal z boku opět Manzia, ale brankař Grigar se prudkou střelu chytil. O pár minut později prokličkoval Marek Hanousek skrz obranu a střelou po zemi zvýšil vedení na dvoubrankový rozdíl. Jedovatou střelu z hranice šestnáctky vyslal následně Berger, Teplice zachránilo břevno. Po rychlé kombinaci se míč přesným pasem Kovaľa dostal k Bergerovi, který sám proti Grigarovi střelou k bližší tyči přidal čtvrtou branku Dukly.

Ohlasy trenérů

Luboš Kozel: "Dnes jsem čekal, že na mužstvo dolehne poměrně velký tréninkový zápřah v kombinaci s horkým počasím, ale musím říct, že směrem dopředu jsme byli aktivnější, přesnější v kombinaci a nebezpečnější. Šli jsme zaslouženě do vedení. Časem jsme trochu polevili, nešla nám rozehrávka a měli jsme trochu problémy a z toho padla i vyrovnávací branka, ale ve druhém poločase jsme prostřídali, přinesli nový dech a zaslouženě vyhráli."
 


Fotogalerie


Partneři klubu