Vítězná premiéra trenéra Urbana u B-týmu

12. 7. 2020 | Jiří Uldrich

Vítězná premiéra trenéra Urbana u B-týmu

V prvním přípravném zápase pod novým trenérem L. Urbanem se nově rodící B-tým představil v zápase s FC Slavia Karlovy Vary. Ve vyrovnaném zápase byli úspěšnější mladíci Dukly, když rozhodla vyšší efektivita v zakončení a po poločase 0:2 a po navýšení na třígólový rozdíl , domácí snížili dvěma góly v rozmezí tří minut. Dukla pak nápor domácích zbrzdila čtvrtým gólem v 80. minutě a domácí již nenašli klíč k dalšímu zdramatizování utkání.přát., sobota 11. 7. 2020
Karlovy Vary Karlovy Vary
2:4
(0:2)
Dukla Praha BDukla Praha B

Karlovy Vary:

Štefan (45. Janda) - Matoušek (45. Čížek), Novák (K) (60. Zárybnický), Kovernikov (45. Březina), Houha (65. Matoušek), Mentberger (65. Dostál), Villaseca, Dostál (45. Varačka), Hrubeš (45. Fojt), Azilinon (60. Šebrle), Hodek (45. Kubeš)

Branky: Azilinon, 29. Dostál, 60. Fojt, 80. Kubeš - 70. a 72.p.k. Psohlavec, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

V prvním poločase se hra z počátku odehrávala mezi pokutovými územími. Dukla se kombinačně tlačila k domácí brance, naproti tomu domácí spoléhali na rychlé kontry.

Domácí v 8. minutě neproměnili pokutový kop, když výbornou předvídavost i postřeh potvrdil v brance Dukly Štefan a střelu vyrazil.

Jako první si gólové příležitosti vytvořila Dukla v 18. a 25. minutě., ale dobře nabíhající a zakončující Mentberger po centrech Hrubeše a Houhy zamířil v obou případech jen těsně vedle.

První gólový zápis provedl z trestného kopu z 22 metrů Azilinon, hned o minutu později po centru od Houhy přidal umístěnou střelou z 20 metrů Dostál. Když pak další příležitost Dukly zmařil domácí brankář, šlo se do kabin za dvougólového vedení.

Po přestávce Dukla vystřídala 6 hráčů a v 60. minutě pak další dva. Další branku pak zařídil po přihrávce Čížka a Šebrleho Fojt.

V té chvíli převzali aktivitu domácí, když v 65. minutě útočník Psohlavec v dobré pozici ze 13 metrů střílel vedle duklácké branky, o dvě minuty poději hlavičku domácího forwarda ze 7 metrů skvěle zneškodnil Janda, ale v 70. min. již se domácí radovali po hlavičce Psohlavce, 1:3. Další úspěšný zásah Psohlavce v 72. min. z pokutového kopu znamenal snížení na 2:3.

Závěrečné slovo však patřilo Dukle v 80. minutě, když po průniku Dostála v pravém křídle zakončoval z malého vápna Kubeš a stanovil tak závěrečný účet na 2:4 pro Duklu.

Trenérský debut L. Urbana na lavičce B-týmu tak skončil úspěšným výsledkem.

 


Fotogalerie


Partneři klubu