Vítězná generálka. Dukla porazila Olympiakos Pireus.

15.07.2015, 18:00
Wörgl

FK Dukla Praha

Přípravná utkání 2015/16

Olympiakos Pireu

Sestava domácí: Rada - Jurendič, Štetina, Jeřábek, Hanousek Matěj - Považanec (72. Tetour Daniel), Hanousek Marek (83. Kovaľ, Čajič (46. Miloševič) - Berger (60. Néstor), Beauguel (83. Krmenčík), Přikryl (46. Mareš).

Sestava hosté: Gago – Salino, Arthur Masuaku, Avlonitis – Siovas, Bouchalakis, Zdjelar, Fortounis, Domínguez – Jara, Pulido.

• Branky: 87. Jurendič ŽK: Jeřábek, Mareš, Marek Hanousek - 24. Siovas.
Poslední přípravné utkání Dukla sehrála s řeckým velkoklubem Olympiakos Pireus. O vítězi rozhodla jediná branka, která padla v 87. minutě, kdy se prosadil nováček Josip Jurendič.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "Musíme být spokojený hlavně s výsledkem. Porazili jsme účastníka Ligy mistrů, ale nesmíme zapomenout, že on je na rozdíl od nás v jiné části přípravy, pro ně to byl první zápas přípravy. V úvodu zápasu na nás byl vidět trochu respekt ze soupeře, hráli jsme koncentrovaně a organizovaně, soupeře jsme do ničeho moc nepouštěli, ale ani nám se nepodařilo výrazněji ohrozit branku. Největší šance první půle si vytvořil soupeř až ke konci poločasu, které jsme mu nabídli chybou v rozehrávce, jednou brance zabránil Filip Rada, podruhé břevno. Ve druhém poločase jsme byli odvážnější, soupeř se už do šancí moc nedostával a v závěru poločasu se nám jedna akce povedla a Josip Jurendič to krásně vyřešil a díky tomu tohle vítězství."