V prvním přípravném utkání naše béčko zvítězilo

9. 1. 2022 | ing. Jiří Uldrich

V prvním přípravném utkání naše béčko zvítězilo

Rezerva Dukly Praha sehrála první přípravné utkání s vedoucím celkem divize sk. C, Spartou Kolín na UMT v Satalicích a zvítězila 2:0 po poločase 1:0.přát., sobota 8. 1. 2022, 10:00, UMT Satalice
Dukla Praha Dukla Praha
2:0
(1 : 0)
KolínKolín

Dukla Praha:

Buchlák (58. Gothard) - Bican, Helík (46. Čížek), Kozojed, Březina (46. Fojt) - Villaseca, Křenek, Hudec (46. Krenciv) - Lehký (46. Kočí), Štefančin (70. Lehký), Varačka

Kolín:

Bína - Hakl, Routek, Štancl - Vácha, Milec, Soběslav, Čapek P., Čapek A. - Němec, Bareš ,

Střídali: Čáp, Vojta, Vondráček, Koděra 

Branky:31. Štefančin, 64. Varačka (p.k.) , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: Kohout - Štěrba, Tikal .

Komentář

Za příjemného počasí na UMT v Satalicích, se obě mužstva snažila o kombinační kopanou s aktivním napadáním rozehrávky soupeře. I když první střelu na branku vyslala Dukla v 11. minutě Varačkou, jako první vážnou šancí zahrozili hosté z Kolína, ale průnik útočníka Bareše ve 12. minutě skončil střelou z 15 metrů půl metru vedle branky Buchláka. Ve 31. min. po centru Villasecy z levé strany se prosadil hlavičkou z 5 metrů J. Štefančin, 1:0. Štefančin pak měl ještě minutu před koncem prvního poločasu další možnost ke skórování, ale po centrovaném míči za trestného kopu z pravé spojky nezasáhl přesně míč ze 6 metrů a míč skončil vedle kolínské branky.

Do druhého poločasu oba trenéři, jak domácí A. Majer, tak hostující P. Pavlík, prostřídali všechny hráče z lavičky v poli, Dukla měla územní převahu, ale ta povětšinou končila nepřesnou finální přihrávkou, což využívali hosté k rychlým brejkům. Nicméně po průniku do pokutového území hostí hostující obrana v 64. min. faulovala M. Varačku, který se sám ujal exekuce pokutového kopu a zvýšil na zasloužených 2:0.

V 72. min. po pěkné kombinační akci a narážečce V. Kočího šel sám na hostujícího brankáře D. Villaseca, ale hostující brankář svůj tým zachránil a střelu vyrazil. Když pak další gólová šance F. Lehkého, který po pěkné kombinaci zakončoval z levé spojky z 16 m, skončila v rukou hostujícího brankáře Bíny, skončilo utkání zaslouženým rozdílem dvou branek.

Dobře rozhodovala trojice rozhodčích P. Kohout s asistenty M. Štěrbou a J. Tikalem.       

 


Fotogalerie


Partneři klubu