V přípravném utkání jsme nestačili na reprezentační dvacítku

04.09.2021, 15:30
Mnichovo Hradiště

FK Dukla Praha

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

Česká republika U20

Sestava domácí:

Šťovíček – Kozojed, Piroch, Konan, Březina, Kulhánek, Kott, Barac, Souček, Bin, Fábry.
Na střídání: Buchlák – Kovernikov, Adediran, Buchvaldek, Pázler, Jeřábek.

Sestava hosté:

Stejskal – Kronus, Pojezný, Křišťan, Gabriel, Jonáš, Kozel, Šebrle, Krobot, Podhorocký, Novák, Koželuh, Matys, Cedidla, Slavíček.
Na střídání: Markoviš, Ryneš, Vlček, Svoboda, Shudeiwa, Ševčík, Icha, Horníček.

• Branky: 6. Krobot, 8. Novák, 27. Ševčík – 23. Souček. Rozhodčí: Hanousek – Arnošt, Kříž.
V sobotním přátelském zápase podlehla Dukla reprezentačnímu výběru do 20 let 1:3. Ráz duelu určil už jeho začátek, naši jedinou branku vstřelil obránce Daniel Souček.

Hodnocení trenéra:

Vít Vrtělka (Dukla Praha): „Stál proti nám agresivní a běhavý soupeř. Zápas se hrál na pěkném hřišti a měl dobré tempo. Rozložili jsme zatížení na hráče, kteří nedostávají tolik příležitostí. V tomto ohledu utkání svůj účel splnilo. Prohra se stane. Jsme hlavně rádi, že jsme reprezentační přestávku tímto zápasem vyplnili a nikdo se nezranil. Od pondělka už se budeme chystat na zápas v Líšni.“