3:1

(3:0)

Přípravná utkání 2013/14

FK Ústí nad Labem

Sestava domácí: I: Kučera – Romera, Vorel, Trapp, Vrzal – Tenkl, Ouedraogo, Rivera – Berger, Pospěch, Čapek. II: Tetour – Radoš, Vorel, Božič, Hanousek – Rivera (70. Tenkl), Borek, Ouedraogo – Hašek, Marek, Engelmann.

Sestava hosté: I: Novák – Martykán, Vaněk, Valenta, Moulis, Peterka, Mujagič, Smola, Zeman, Pavlata, Leibl. II: Novák – Zeman (62. Šalda), Zukič, Švec, Benčík – Moulis (68. Malec), Martykán (68. Vacek), Peterka, Volek, Pavlíček – Veverka.

• Branky: 2. Vrzal, 6. Čapek, 40. Pospěch – 62. Martykán. Rozhodčí: Berka – Zelený, Opočenský.
Dukle se v přípravě daří, po výhře nad vršovickou Bohemkou, přidala další vítězství, tentokrát nad FK Ústí nad Labem, které porazila 3:1.

Luboš Kozel: "Věděl jsem, že dnešní utkání bude pro hráče těžké. Mají za sebou nejtěžší týden přípravy, kdy jsme trénovali dvoufázově, hodně kondici, takže to bylo i o morálce. Do utkání jsme vstoupili dobře, během deseti minut vstřelili dvě branky, což nás uklidnilo. Možná, že až příliš. A kdyby byl soupeř kvalitnější v zakončení, tři nula by poločas skončit nemusel. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, bohužel tlak, který jsme měli prvních patnáct minut, jsme nedokázali přetavit v žádnou další branku. Naopak jsme z útočného brejku dostali gól na 3:1. A samotný závěr už se jen dohrával za příznivého stavu pro nás. Výkon vzhledem k předzápasovým podmínkám usnášející a výsledek je pro nás příznivý, takže za to jsem rád."