V posledním utkání soutěže jsme remizovali s Admirou 1:1

17. 6. 2022 | Tomáš Kulvajt

V posledním utkání soutěže jsme remizovali s Admirou 1:1

Před barážovým dvojutkáním jsme sehráli poslední mistrovské utkání již ve čtvrtek. V pražském derby jsme se nakonec rozešli s Admirou smírně.30. kolo, čtvrtek 16. 6. 2022, 15:00, Slavoj Suchdol
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(1 :1)
Admira PrahaAdmira Praha

Dukla Praha:

Gothard - Ulman (46. Hendrych), Suchan (60. Kocman), Škoch, Fojt - Nikl, Krenciv (46. Kulhavý), Břeh - Magdi, Bohatý (45. Sabo), Kasal (46. Hübl)

Branky: 45. Bohatý - 6. Kohoutek ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Vstup do utkání byl od nás velmi vlažný, hosté na opak byli rychlými přechodu do útoku nebezpeční. Brankově to potvrdili hned v 6. minutě, když Kohoutek na zadní tyči dohrál střílený centr zleva do sítě. O několik minut později mohli hosté vedení navýšit, skvělým zákrokem nás však podržel Lukáš Gothard. Postupně jsme se dostávali do tempa a zrychlovali kombinaci. S tím přicházeli i šance, brankově jsme se však prosadili až těsně před poločasovou přestávkou. Po krásné akci středem vyrovnal Bohatý, když zúročil průnikovou přihrávku Magdiho a umístěnou střelou podél brankáře vyrovnal. Do druhého poločasu jsme vyměnili několik hráčů a díky čerstvým silám se naše převaha ještě zvýraznila. Bohužel jsme ji i přes množství příležitostí nedokázali zúročit brankově a tak naše poslední mistrovské utkání skončilo remízou.

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt:

"Poslední mistrovské utkání jsme samozřejmě chtěli zakončit vítězně, na hráčích však bylo vidět, že při rozhodnuté soutěži jsou myšlenkami již v baráži. Úvod jsme prospali a toho soupeř dokázal využít. Naše rozehrávka byla cca do 20 minuty pomalá a rozjížděli jsme se velmi pozvolna. Branka do šatny byla důležitá a druhý poločas byl v naší režii, bohužel jsme z množství příležitostí nedokázali vytěžit vítěznou branku. Nyní nás čeká vrchol sezóny - barážové dvojutkání s Bohemians a věřím, že se na něj dokážeme kvalitně připravit. Tímto bych chtěl všechny fanoušky, rodiče i kamarády pozvat ve čtvrtek 23.6. od 10:30 do Uhříněvsi, kde se odehraje první z dvojice zápasů o postup do celostátní ligy dorostu. Odvetu pak hrajeme v neděli 26.6. od 10:15 na domácím hřišti v Suchdole."

 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu