V posledním utkání soutěže jsme remizovali s Admirou 1:1

30. kolo, U19 - starší dorost A 2021/2022

Admira Praha

Gothard - Ulman (46. Hendrych), Suchan (60. Kocman), Škoch, Fojt - Nikl, Krenciv (46. Kulhavý), Břeh - Magdi, Bohatý (45. Sabo), Kasal (46. Hübl)

• Branky: 45. Bohatý - 6. Kohoutek ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Před barážovým dvojutkáním jsme sehráli poslední mistrovské utkání již ve čtvrtek. V pražském derby jsme se nakonec rozešli s Admirou smírně.

Trenér Tomáš Kulvajt:

"Poslední mistrovské utkání jsme samozřejmě chtěli zakončit vítězně, na hráčích však bylo vidět, že při rozhodnuté soutěži jsou myšlenkami již v baráži. Úvod jsme prospali a toho soupeř dokázal využít. Naše rozehrávka byla cca do 20 minuty pomalá a rozjížděli jsme se velmi pozvolna. Branka do šatny byla důležitá a druhý poločas byl v naší režii, bohužel jsme z množství příležitostí nedokázali vytěžit vítěznou branku. Nyní nás čeká vrchol sezóny - barážové dvojutkání s Bohemians a věřím, že se na něj dokážeme kvalitně připravit. Tímto bych chtěl všechny fanoušky, rodiče i kamarády pozvat ve čtvrtek 23.6. od 10:30 do Uhříněvsi, kde se odehraje první z dvojice zápasů o postup do celostátní ligy dorostu. Odvetu pak hrajeme v neděli 26.6. od 10:15 na domácím hřišti v Suchdole."