V generálce s Újpestí bez branek

7. 2. 2018 | Redakce

V generálce s Újpestí bez branek

Bezgólovým výsledkem skončila generálka pro jarní část ligové sezony. Dukla sehrála s maďarským soupeřem vyrovnaný zápas plný soubojů. Největší příležitost ke skórování na straně Dukly přišla až v samotném závěru, kdy pálil střídající Brandner nad bránu.přát., středa 7. 2. 2018, 15:00 | Zápas ON-LINE
Dukla Praha Dukla Praha
0:0
(0:0)
ÚjpestÚjpest

Dukla Praha: Rada – Miloševič (77. Dancák), Ostojič, Jiránek, Podaný – Holík (67. Brejcha), Bilovský (38. Holek), Doumbia (73. Kozel) – Koreš (46. Preisler), Holenda (69. Djuranovič), Schranz (46. Brandner).
Újpest: Gundel -Takács, Balázs, Pávkovics, Kálnok, Kis, Mohl, Sankovic, Cseke, Angelov, Nagy, Selmani, Tischler.

Komentář

Utkání začalo ve slušném tempu. Ve třetí minutě se ke střele odhodlal jeden z hráčů maďarského týmu a jeho pokus proletěl přibližně metr nad břevnem Radovy brány. O pár chvil později zahrávala Dukla rohový kop, po kterém se do zakončení protlačil hlavičkující Ostojič. I on však mířil pouze nad bránu. Dukla již od prvních minut aktivně napadala rozehrávku Újpesti a nutila její hráče k dlouhým nákopům. V 19. minutě centroval z levé strany Koreš a jeho ostrý pas našel uvnitř šestnáctky nabíhajícího Holendu, který ale nedokázal v krkolomné pozici zamířit hlavou přesně. Ve 26. minutě se připomněli hráči v bílých dresech. Po centru zprava hlavičkoval jeden z nich do břevna dukelské brány. Po půlhodině hry unikl po pravém křídle Koreš, postupoval s míčem až na okraj pokutového území, kde přihrávkou pod sebe hledal dobíhajícího Holíka, který ale dostal míč na dlouhou nohu a netrefil jej tak, aby ohrozil gólmana Gundela.

Úvodní rozruch druhého poločasu měla na svědomí střela jednoho z útočících hráčů v bílém mířící nedaleko od pravé tyče dukelské brány. V 67. minutě dostali naši soupeři dobrou příležitost ke skórování, když zahrávali přímý kop z hranice pokutového území. Střela jednoho z nich však byla zablokována zdí hráčů Dukly. Na opačné straně podnikl Miloševič zprava výpad do soupeřova vápna a snažil se z úhlu nalézt lépe postaveného Holendu, před ním ale stihl vypíchnout míč pohotovým zákrokem brankář Gundel. Tři minuty před vypršením řádné hrací doby se v zajímavé střelecké pozici ocitl střídající Brandner, bohužel rána z jeho kopačky mezi tři tyče nezamířila. Dukla tak remizovala s Újpestí bez branek 0:0.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu