Úspěšná série pokračuje! Dukla veze remízu od Bohemians

Bohemians 1905

0:0

(0:0)

10. kolo, Gambrinus liga 2011/12

Sestava domácí: Sňozík – Jindřišek, Lukáš, Cseh, Žižka (66. Bálek) – Bartek, Budinský, Borek, Michálek (79. Šumský) – Nešpor, Kraják.

Sestava hosté: Rada – Pospíšil, Vorel, Švejdík, Vrzal – Malý (82. Podrazký), Gedeon, Hanousek – Berger (90. Mikula), Markovič, Pázler (65. Svatonský).

• ŽK: Bartek, Jindřišek – Vorel, Gedeon. Rozhodčí: Matějek – Ubias, Lakomý.
  • Diváci: 3101
Už popáté v řadě dokázali hráči Dukly bodovat. V 10. kole Gambrinus ligy remizovali na hřišti Bohemians 1905 0:0.

Pavel Medynský (trenér Bohemians): „Byl to vyrovnaný zápas o jednom gólu. Měli jsme dvě tři šance, to samé soupeř. Takové zápasy nebývají pro oko diváka tak příjemné. Remízu bereme, kdybychom dali gól, možná jsme vyhráli, stejně tak Dukla. Na „možná“ se ale nehraje. Bod bereme.“

Luboš Kozel (trenér Dukly): „Věděli jsme, že nás čeká soupeř nadmíru agresivní, důrazný a bojovný, který předvádí jednoduchou hru. Uvědomovali jsme si, že pokud chceme uspět, musíme se mu v tomto vyrovnat. A věřili jsme, že díky fotbalovosti a kombinační kvalitně mohou přijít úseky, kdy budeme lepším mužstvem. Myslím, že zápas to potvrdil. Bohužel k tomu, abychom si odvezli víc bodů, nám chyběla kvalita v pokutovém území. V první půli měly oba týmy asi po dvou šancích, ale hlavně ve druhé půli byla naše převaha znatelnější. Bohužel jsme ani po přestávce nevstřelili gól. Proto zápas došel k bezbrankové remíze, kterou bychom asi před zápasem brali, teď jsou naše pocity smíšené, protože ke třem bodům jsme měli asi ke konci zápasu trochu blíž.“