U19: V Držkově u Tanvaldu jsme remizovali s Jabloncem

2. 8. 2021 | Redakce

U19: V Držkově u Tanvaldu jsme remizovali s Jabloncem

V dalším přípravném utkání vedla naše devatenáctka nad vrstevníky z Jablonce po poločase už 2:0, nakonec ale zápas skončil asi zaslouženou remízou.přát., sobota 31. 7. 2021
Jablonec Jablonec
2:2
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Spilka – Ulman (80. Löffler ), Suchan (46. Krejčí), Löffler (70. Suchan), Fojt – Krenciv, Bačinský (60. Břeh), Yarullin (60. Samson) – Novotný (46. Bohatý), Pešan (70. Novotný), Magdi (60. Špatenka)

Branky Dukly: 10. Magdi (Bačinský, Yarullin), 44. Fojt (Novotný).

Komentář

V 10. minutě se nám povedla rychlá akce, na jejímž konci bylo skvělé zakončení Magdiho obstřelem na zadní tyč. V dalším průběhu jsme však marně dobývali dobře hrající obranný blok domácích. Těsně před poločasem jsme přidali Fojtem druhou branku po přesně zahraném trestném kopu z 20 m, díky kterému jsme šli do dvoubrankového vedení. Třetí branku, která by nejspíš rozhodla o našem vítězství jsme bohužel nepřidali, když Pešan na zadní tyči v dobré pozici hlavou těsně minul. 

Toho využili domácí, kteří v rozmezí pěti minut v 53. a 58. minutě dokázali potrestat naše chyby a vyrovnat. V dalším průběhu se hra přelévala. V několika příležitostech jsme se nedostali k silnějšímu zakončení, závěr naopak patřil domácím, kteří dokonce ve vyložené šanci nastřelili zblízka břevno. I díky tomu nakonec zápas skončil asi zaslouženou remízou.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): Během osmi dnů jsme sehráli již 4. zápas a to bylo na našem pohybu znát. Přestože jsme první poločas byli produktivnější, na šanci jsme se nadřeli a prokombinovat dobře bránící domácí se nám dařilo jen zřídka právě díky horšímu pohybu v nabídce. Druhý poločas se nesl v podobném duchu a když domácí využili našeho zaváhání v defenzívě a hrubé chyby v založení útoku, rázem se začínalo od nuly. Přes náznaky našich šancí byli v závěru nebezpečnější domácí. Po náročném celotýdenním programu tak přijímáme konečnou remízu s pokorou.

 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu