U18: Z Karlových Varů vezeme vítězství

22. 10. 2019 | Redakce

U18: Z Karlových Varů vezeme vítězství

Vynikající týmový výkon jsme podali v Karlových Varech a soupeře jsme zaslouženě porazili.10. kolo, sobota 12. 10. 2019, 14:30
Karlovy Vary Karlovy Vary
1:5
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šmejkal – Hypius (56. Klimt), Kozojed, Noll, Šátek – Villaseca (75. Břeh), Hudec (65. Terentiev), Křenek – Watkins, Kočí, Ludvíček.
Branky: 13. a 61. Villaseca, 68. Kočí, 75. Watkins, 87. Klimt.

Komentář

Na umělé trávě v Karlových Varech jsme od začátku začali kombinovat a vytvářet si tlak na soupeře, který hrál dobrý blok v střední zóně hřiště. Snažili jsme se přes soupeře přejít po průnikových přihrávkách a nebo diagonálními dlouhými míči za obranu. Vyšlo nám to už ve 13. minutě. Pak jsme měli ještě jednu tutovku, kde míč přešel přes celé vápno, ale dorazit míč do prázdny branky nedokázali Kočí s Watkinsem. Pak na druhou stranu paradoxně začaly mít víc čistých šancí Karlovy Vary a kdybychom prohrávali, tak nikdo nemůže nic říct. Malý důraz ve vápně, nepřesnost v přihrávce a horší pokrytí prostoru našich polařů po odražených míčích dostali soupeře na koně.

Do druhého poločasu bylo řečeno pár věcí, které jsme my trenéři viděli a poukázali na to. Hra se zlepšila, šance přišly, ale gól jsme paradoxně dostali my po dlouhém nákopu za obranu, kde si nerozuměli náš stoper s gólmanem a bylo vyrovnáno. Myslím, že tenhle gól nám pomohl a začali jsme hrát lépe a týmovým výkonem jsme vstřelili hezké branky a zvítězili zaslouženě 1:5.

 


Fotogalerie


Partneři klubu