U18: Po úspěšném utkání s Teplicemi jsme tentokrát zaváhali v Roudnici

28. 10. 2019 | Redakce

U18: Po úspěšném utkání s Teplicemi jsme tentokrát zaváhali v Roudnici

Naše osmnáctka odehrála své další mistrovské utkání v Roudnici nad Labem. Kluci i přes veškerou snahu na soupeře nevyzráli a v Roudnici prohráli.12. kolo, sobota 26. 10. 2019, 10:00
Roudnice n. Labem Roudnice n. Labem
2:1
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan - Kozojed, Helík, Noll, Efemberk (72. Hypius) - Břeh (46. Čížek), Terentiev, Novotný A. - Šátek, Kočí (62. Klimt), Žiga (46. Watkins).
Branky: 32. Šátek (Helík, Novotný A.).

Komentář

Hned v úvodu jsme inkasovali z penalty po ruce Terentieva a ve 22. jsme dostali druhý gól po váhavé rozehrávce a ztrátě před pokutovým územím. Přesto jsme si vytvořili herní převahu a postupně si začali vytvářet i šance, ne vždy jsme v nich však měli potřebnou přesnost. Kontaktní gól vstřelil Jan Šátek po skvělém náběhu za obranu a přesném zakončení ještě před poločasovou přestávkou. Druhý poločas se nesl v duchu naší velké herní převahy, kterou jsme však proti kompaktně bránícím domácím nedokázali plně využít. Kolem pokutového území jsme si nepočínali dostatečně přesně a z několika příležitostí se nám vyrovnávací branku vstřelit nepodařilo. Odhodlaně bránící domácí tak dokázali ubránit jednobrankové vedení a my poprvé v sezóně prohráli v základní hrací době.

 


Fotogalerie


Partneři klubu