FANSHOP

U18: Nedělní mistrovské utkání proti Spartě skončilo naším vítězstvím

3. 9. 2018 | Redakce

U18: Nedělní mistrovské utkání proti Spartě skončilo naším vítězstvím

V nedělním zápase se hráči U18 utkali na Strahově s týmem Sparty. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 1:0 v náš prospěch.4. kolo, neděle 2. 9. 2018, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
1:0
(1:0)
Sparta Praha BSparta Praha B

Dukla Praha: Šmejkal - Bican (59. Ludvíček), Březina, Matoušek, Ferreira - Kozel (80. Zakharchenko), Soukup, Dostál - Hodek (74. Popovič), Rattay (61. Jeřábek), Hrubeš (72. Watkins).
Branky: 6. Hodek (Kozel).

Komentář

V neděli bylo k vidění zajímavé utkání. Vstup patřil nám, bohužel se nám pár slibných situací nepodařilo vyřešit kvalitně. To se ale podařilo hned v dalších minutách, protože jednu z přímočarých akcí řešil krásnou průnikovou přihrávkou Kozel, který našel dobře rozeběhnutého Hodka, který uklidil míč podél bezmocného brankáře hostí. I v dalších minutách jsme byli aktivnějším týmem dařilo se nám kombinační hrou přehrávat soupeře, který těžko reagoval na naši hru a nabízel nám příležitosti k ohrožení branky. To se nám dařilo a po několika pěkných akcích jsme vyzkoušeli pozornost soupeřova brankáře. Ten si však nakonec poradil se střelami i dorážkami a především díky jeho výkonu a naší nízké produktivitě bylo skóre o poločase stále 1:0. V druhém poločase soupeř polevil od vysokého presu a nám tak ubylo prostoru nad soupeřovým pokutovým územím, z čehož pramenilo více nepřesností a chyb, které se soupeř snažil potrestat rychlými protiútoky. Ty se nám dnes dařilo díky dobré defenzivě eliminovat a postupem času se toto ukázalo jako klíčový bod ve druhém poločase. Vyložených šancí ubylo, Sparta se naopak hnala dopředu za vytouženým vyrovnávacím gólem. Ten jí ale nebyl přán, protože obrana v čele se Šmejkalem zneškodnila všechny jejich pokusy. Závěr utkání jsme zvládli a dohráli bez obdržené branky, za což zasluhuje celý tým pochvalu. I tento zápas nám ukázal, kde máme prostory pro zlepšení, na kterých musíme dále a tvrdě pracovat. 

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu