U18: Nedělní mistrovské utkání proti FK Náchod skončilo remízou

28. 8. 2018 | Redakce

U18: Nedělní mistrovské utkání proti FK Náchod skončilo remízou

V nedělním zápase se hráči U18 utkali na hřišti v Náchodě s domácím týmem. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 2:2. V následujících PK jsme byli úspěšní v poměru 5:6 ve prospěch našeho týmu.3. kolo, neděle 26. 8. 2018, 10:00
Náchod Náchod
2:3pen
(2:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šmejkal - Ludvíček, Březina (76. Bican) , Matoušek (46. Jeřábek), Ferreira (46. Mládek) - Kozel, Soukup, Novotný (46. Zakharchenko) - Popovič, Hodek (46. Watkins) Hrubeš.
Branky: 29. Soukup (Kozel, Hrubeš), 32. Popovič (Matoušek, Novotný)

Komentář

Utkání hrané na krásném velkém hřišti slibovalo pěkný fotbal. Bohužel se nám nepodařil vstup do utkání a prohrávali jsme 2:0 už v 15. minutě kvůli vlastnímu nedůrazu a hrubým chybám. I přes velkou snahu protivníků se nám podařilo srovnat stav díky dvěma krásným střelám Soukupa a Popoviče. K vidění byl velmi důrazný fotbal, kterému jsme se nedokázali přizpůsobit a vlastní nekoncentrovaností nabízeli šance soupeři. I přes veškerou snahu domácích jsme si vypracovali velké množství šancí, některé byly i zakončené góly, které však nebyly pro údajné ofsajdy uznány. Do konce poločasu se skóre již nezměnilo. Ve druhé půli jsem si vytvořili větší tlak, obléhání kolem pokutového území přineslo řadu nepřesností a neúspěšných pokusů o vstřelení vedoucí branky. To se mohlo podařit soupeři, který zahrozil několikrát z rychlého protiútoku, ale Šmejkal nás několika zákroky podržel. Do konce zápasu jsme vsítili ještě jeden gól, který také nebyl uznán, stejně jako předchozí, pro sporný ofsajd. V následujících minutách jsme ještě měli několik vyložených šancí, které jsme nedokázali proměnit a o vítězi rozhodly až pokutové kopy, ve kterých jsme byli o jeden zásah přesnější a odvezli si z Náchoda 2 body.

 


Fotogalerie


Partneři klubu