FANSHOP

U18: Nedělní kolo proti Chrudimi skončilo žlutou přestřelkou

6. 5. 2019 | Redakce

U18: Nedělní kolo proti Chrudimi skončilo žlutou přestřelkou

V dalším kole ligy se naše osmnáctka utkala doma s Chrudimí. Chladnou neděli jsme si zpříjemnili výhrou a soupeře jsme po dobrém výkonu porazili 5:0.24. kolo, neděle 5. 5. 2019, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
5:0
(3:0)
ChrudimChrudim

Dukla Praha: Svítil - Matoušek, Březina, Čížek, Ludvíček - Dostál, Soukup (46. Novotný), Jeřábek - Hrubeš (46. Hodek), Bílek, Kubeš (46. Watkins).
Branky: 8. Hrubeš (Bílek, Stoupa), 37. Hrubeš (Soukup, Dostál), 44. Bílek (Hrubeš), 52. Březina (Hodek, Jeřábek), 83. Hodek (Ludvíček, Dostál).

Komentář

V neděli jsme sehráli druhé utkání v tomto týdnu. Od začátku jsme měli herní i územní převahu a bylo otázkou času, než vstřelíme první gól. To se podařilo už v 8. minutě Hrubešovi, který překonal svižnou střelou na vzdálenější tyč hostujícího brankáře. To samé se mu podařilo i v 37. minutě, to si akorát navedl míč z pravé strany a míč zatočil na vzdálenější tyč. Dva krásné momenty mohly hřát o to víc, že byly po hezkých akcích, které jsme si byli schopni vytvořit proti mužstvu, které se soustředilo především na defenzivu. V prvním poločase jsme měli ještě další šance, bohužel jsme si nemohli zakřičet gól vícekrát, také díky dobrému výkonu hostujícího brankáře. Do poločasu jsme ale nakonec přeci jeden gól ještě přidali, tentokrát nedal šanci brankáři Bílek, který umístil hlavou míč přesně do odkrytého rohu branky. Ve druhém poločase už tempo značně polevilo zvláště po tom, co se nám podařilo vstřelit čtvrtý gól. O to se zasloužil aktivně hrající Březina, který zaslouží pochvalu za dnešní výkon. Do konce utkání se nám povedlo sehrát ještě jednu krásnou akci, po které nahrával zaběhnuvší Ludvíček Hodkovi prakticky do prázdné brány. Soupeř několikrát zahrozil, především z brejkových situací. Skóre se hostujícím však změnit nepodařilo, a tak na konci utkání svítilo skóre 5:0. Reparát po utkání v Liberci byl tak úspěšný.

 


Fotogalerie


Partneři klubu