PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

U18: Naše osmnáctka si z Chomutova odvezla vítězství

3. 9. 2019 | Redakce

U18: Naše osmnáctka si z Chomutova odvezla vítězství

Podařilo se nám vyhrát další mistrovský zápas. V něm jsme porazili FK Chomutov v poměru 5:2.1. kolo, středa 28. 8. 2019, 17:00
Chomutov Chomutov
2:5
(1:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Spilka – Kozojed, Suchan (82. Břeh), Noll, Efenberk (45. Drtina) – Hudec, Kleček (45. Šátek), Uhlíř – Šebrle, Klimt (82. Rek), Novotný A.
Branky: 9. Šebrle, 11. a 22. Novotný A., 61. a 74. Klimt.

Komentář

V dalším mistrovském utkání jsme cestovali do Chomutova, kde nás na krásném stadionu čekala jejich U19. Soupeř začal s ofenzivním fotbalem, vysoko napadal, snažil se hrát kombinačně, což na poslední mužstvo tabulky bylo příjemné překvapení. Prvních pár minut jsme byli zaskočeni, ale pak jsme už kontrolovali hru a využívali jejích vysokého pressingu. Několikrát jsme šli sami na brankáře Chomutova, čeho jsme využili jenom dvakrát po gólech Šebrleho po průnikové přihrávce od Uhlíře. A pak po kombinace Klečka a Klimta šel sám na branku Novotný Adam, 2:0. Klidných 3:0 zařídil opět Novotný Adam po přihrávce Klečka. I za tohohle stavu se soupeř pořád snažil hrát směrem dopředu a hrozil po rychlých útocích. Po dlouhém nákopu od soupeře jsme opět faulovali v našem pokutovém území a po penaltě bylo skóre 3:1. Ve druhém poločase jsme chtěli zvýšit vedení, jenomže tam bylo víc nepřesností na přihrávce ve středu pole, hrálo se spíš víc soubojově. Hra se pak kouskovala a chybělo tempo hry, čehož využili opět hráči domácích po nedorozumění naší obrany. Nechtěli jsme dopustit překvapení a uklidnili jsme se na míči, víc kombinovali, víc běhali, nabízeli jsme se ve středu pole a začali jsme být i efektivní v koncovce. V 61. a 74. minutě se dvakrát prosadil Klimt po hezkých kombinacích s Hudcem a Kozojedem. Stav se pak nezměnil a z Chomutova si odvážíme vítězství. V první řadě musím však také pogratulovat soupeři za dobrý výkon a jejich útočný herní projev. Děkuji i našim klukům za hezký výkon.

 


Fotogalerie


Partneři klubu