U18: Dukla si z Rakovníka odvezla výhru

11. 9. 2019 | Redakce

U18: Dukla si z Rakovníka odvezla výhru

Naše osmnáctka se v dalším kole ligy utkala s Rakovníkem na jejích hřišti. Kluci už po prvním poločase vedli 1:0, vedení jsme pak v druhý půlce navýšili a zvítězili.5. kolo, sobota 7. 9. 2019, 10:00
FK Rakovník FK Rakovník
1:5
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan – Drtina (45. Pešan), Efenberk, Noll, Kozojed (68. Helík) – Hudec, Kleček, Novotný A. – Šátek, Klimt (78. Ungerman), Novotný V. (68. Bičiště).
Branky: 4. 59. a 61. Šátek, 82. Novotný A., 83. Ungerman.

Komentář

V zápase s Rakovníkem jsme i přes mokrý terén byli od začátku aktivní, hráli jsme kombinačně směrem dopředu a dostávali se do koncovky. Už ve 4. minutě jsme šli do vedení po gólu Šátka, který se po průniku středem prosadil. Pak to bylo na delší dobu co se týče gólu vše a neměli jsme ani dostatek dobrých gólových šancí. Trošku nám dělala problém agresivní hra a osobní obrana soupeře. Soupeř se snažil hrozit po rychlých protiútocích a po jedné ze šancí se dostál do souboje s našim Efenberkem a opět byla nařízena penalta proti nám a stav 1:1. Ve 59. minutě po zisku míče a průnikové přihrávky na Šátka se z levé strany prohnal přes hráče soupeře a položil si i gólmana a zvýšil na 2:1. Honza Šátek měl dnes svůj den a hattrick završil gólem po střele ze 20 metrů. Soupeř už kondičně méně s námi zvládal běhat a pak se tvořili prostory ve středu hřiště, čeho jsme využívali víc do kombinace. Hráli jsme víc do otevřené obrany a využívali k rychlým útokům zakončením i gólově, kde se prosadili Novotný Adam a mladičký Ungerman z U16. Výsledek je sice vyšší jenomže zápas určitě lehký nebyl a opět nám ukázal i dobře hrající soupeř na čem musíme ještě popracovat. Klukům děkuji za výborný výkon.

 


Fotogalerie


Partneři klubu