U17 si připsala třetí vítězství, když zvítězila v Sokolově.

10.10.2015, 13:00

FK Baník Sokolov

10. kolo, Česká liga dorostu U17 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Pakeš - Hamborský, Šmalcl, Kysela (57. Mašek), Lauko - Mentberger (62. Štědrý), Macháček, Bělíček - Bažo (50. Janko), Kubů, Kott.

• Branka: 80. Motl - 10. Bělíček (Mentberger, Macháček), 75. Kubů (Janko, Šmalcl).
Herně vydařený první poločas položil základ celkového vítězství, které jsme ve druhém poločasu potvrdili druhým gólem. Soupeř korigoval v závěru brankou ve druhé minutě natavení.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "Úvod byl oboustranně otevřený, postupem času jsme si však vytvořili herní převahu a v 10. minutě šli zaslouženě do vedení po střele Bělíčka. Před poločasem domácí více vysunuli presink a hra se tak oboustranně více otevřela, což přetrvalo prakticky až do konce zápasu. Při šancích domácích nás podržel brankář Pakeš, na druhé straně jsme nastřelili tyč a další příležitosti nedořešili. V 75. se nám podařilo po situaci dva na dva dát důležitou druhou branku a tím utkání rozhodnout. Domácí zkorigovali až v závěru ve druhé minutě nastavení. Hlavně za kvalitu v prvním poločasu jsme si vítězství zasloužili, vzhledem k množství šancí jsme však utkání mohli rozhodnout dříve. Každopádně je to pro nás důležité vítězství a povzbuzení do závěrečných utkání."