U17 doma podlehla Liberci 1:3

FK Dukla Praha

13. kolo, Česká liga dorostu U17 2015/16

FC Slovan Liberec

Sestava domácí: Pakeš - Hamborský (66. Bell), Šmalcl (66. Kysela), Mašek, Lauko - Mentberger, Bělíček (66. Palivec), Macháček (60. Šolaja) - Kott, Janko (60. Kubů), Bažo.

Sestava hosté:

• Branky: 40. Janko (Bažo) - 35. Hanuš, 59. Drahoš, 69. Gembický.
V dnešním zápase jsme na domácím hřišti na Mikulce přivítali tým Liberce. Sehráli jsme další z řady zápasů, kde jsme nedokázali z množství šancí vytěžit více branek a nedůsledností v obraně naopak lacino inkasovali. I přes velmi dobrý výkon odcházíme poraženi.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: „Silný úvod zápasu jsme nedokázali přetavit v gól. Ve velkých šancích byli Kott či Mašek, oba však stříleli nepřesně, nebo slabě. Liberec se postupně osměloval a pět minut před poločasem se prosadil po rohovém kopu. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat po rychlém protiútoku a brance Janka. Ve druhém poločase jsme soupeře zmáčkli a jedna šance střídala druhou. Ke gólu jsme měli častokrát velmi blízko, stejně jako v prvním poločasu, chyběla ale potřebná přesnost a razance nebo zakročil skvělý brankář Liberce Franc. Na druhé straně to byla naopak lekce z produktivity. Liberečtí vyslali na naši branku ve druhém poločasu dvě střely, které obě skončily v síti.“