U17: Zasloužené vítězství po brance v posledních minutách

8. 10. 2019 | Redakce

U17: Zasloužené vítězství po brance v posledních minutách

Naše sedmnáctka v dalším kole ligy přivítala v domácím prostředí Hradec Králové. Kluci zvládli především první hodinu zápasu, poté se soupeř dostal do hry, kluci z Dukly však utkání dokázali dotáhnout do vítězného konce.9. kolo, neděle 6. 10. 2019, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
3:2
(2:0)
Hradec Králové BHradec Králové B

Dukla Praha: Spilka – Löffler (60. Novotný), Koula, Suchan – Rada, Krenciv, Samson, Špatenka, Ulman (60. Barcal) – Pešan (46. Žiga), Tomek (60. Dudek).
Branky: 17. Pešan (Ulman), 45. Rada (Samson), 87. Špatenka (Dudek).

Komentář

Prvních 60 minut měla naše hra velmi slušné parametry. Byli jsme hodně aktivní, vypracovali jsme si poměrně dost vyložených příležitostí a hradecké jsme prakticky nepustili do zakončení. Bohužel jsme z ojedinělé standardní situace opět obdrželi branku a prakticky jsme přestali hrát naši hru. Hradečtí po brance silně ožili a poslední část utkání se hrálo nahoru dolů s příležitostmi na obou stranách. Hostům se v závěru povedlo vyrovnat, kluci ale silně zabrali a v posledních minutách po hezké akci přidali vítěznou branku. Už poněkolikáté se nám stává, že soupeře pustíme do utkání, a pak přestaneme hrát svoji hru. V dalších utkáních se musíme zaměřit na zvládání těchto situací a udržení koncentrace a herní disciplíny po celou hrací dobu. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu