PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

U17: Z Hradce Králové vezeme zasloužené vítězství

15. 10. 2017 | Redakce

U17: Z Hradce Králové vezeme zasloužené vítězství

První poločas nám vyšel skvěle a rozdíl ve skóre mohl být vyšší než dvoubrankový. V tom druhém byli naopak aktivnější domácí, kterým se však podařilo pouze snížit.10. kolo, neděle 15. 10. 2017, 12:15
Hradec Králové Hradec Králové
1:2
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šmejkal – Urban (52. Mládek), Bican, Březina, Matoušek - Zacharchenko, Kozel, Dostál – Jančí (52. Watkins), Hodek (61. Kubeš), Ludvíček (56. Novotný).
Branky: 2. Hodek (Ludvíček, Kozel), 32. Hodek (Jančí, Bican)

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Hned z první akce se nám podařilo vstřelit branku, když přihrávku Ludvíčka zúročil kličkou brankáři a střelou do odkryté branky Hodek. Stejný hráč přidal druhý gól hlavou po skvělém centru Jančího zprava. Právě Jančí mohl v samostatném nájezdu skóre do poločasu ještě navýšit, vychytal jej však skvělý brankář Čábelka. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře. Byli jsme pasivní, nedařilo se nám déle držet míč a sami jsme se dostali do problémů desetiminutovým oslabením za žlutou kartu. Přesto jsme mohli vedení navýšit, ve dvou dobrých šancích však hradecké znovu podržel výborný brankář. V 63. minutě domácí snížili na rozdíl jedné branky, do konce utkání už se však skóre i díky velké obětavosti všech našich hráčů směrem do defenzívy nezměnilo. Po velmi dobrém týmovém výkonu si z Hradce Králové odvážíme zasloužené vítězství."

 


Fotogalerie


Partneři klubu