PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

U17: V otevřeně hraném utkání jsme doma o gól podlehli Liberci

24. 8. 2017 | Redakce

U17: V otevřeně hraném utkání jsme doma o gól podlehli Liberci

Na hřišti v Suchdole jsme k prvnímu domácímu mistrovskému utkání sezóny přivítali Slovan Liberec.5. kolo, středa 23. 8. 2017, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
2:3
(1:1)
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha: Přibyl – Matoušek, Bican, Březina, Ludvíček (73. Urban) – Kozel, Novotný (55. Peake), Dostál – Jančí (55. Haniak), Hodek, Mládek (55. Kubeš).
Branky: 15. Dostál (Hodek, Mládek), 50. Hodek (Ludvíček, Březina) – 6. Bulejko, 62. a 76. Lochman.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Hosté se dostali do vedení po centru, který nikým netečovaný propadl houštinou těl až do sítě. Nám se podařilo vyrovnat po důrazu před brankářem hostů, který neudržel míč a Dan Dostál vyrovnal. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po krásném pasu za obranu a centru před branku nás poslal do vedení Kuba Hodek. Libereckým se podařilo vyrovnat střelou z hranice vápna a v závěru vstřelili vítězný gól po naší chybě v rozehrávce. V poslední minutě jsme ještě sahali po vyrovnání, Hodkovu střelu přes hlavu však na brankové čáře pohotově zneškodnil brankář Čamrda. Vzhledem k počtu šancí a střel na obou stranách by zápasu slušela remíza, v rozhodujících momentech však byli hosté o kousíček přesnější a proto si odvážení vítězství."

 


Fotogalerie


Partneři klubu