U17: V Hradci jsme uhráli cennou remízu, na penalty byli šťastnější domácí

24. kolo, Česká liga dorostu U17 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Šťovíček - Hamborský, Kosík, Mašek, Lauko - Mentberger (51. Štědrý), Bělíček (51. Kott), Macháček - Brewer (51. Bažo), Kubů (51. Janko), Šolaja.

• Branky: 7. Mentberger (Šolaja, Bělíček), 68. Bažo (Kott).
Na náš skvělý úvod a branku Mentbergera dokázali domácí reagovat proměněnou penaltou a šťastným gólem ze standardní situace. Vyrovnávací branku vstřelil po důrazu Kotta vtipným obloučkem přes vybíhajícího brankáře Bažo. V následných penaltách pak byli přesnější domácí.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "Po náročném týdnu a dvou zápasech s Německými týmy jsme odehráli v Hradci velmi dobré utkání. V průběhu prvního poločasu jsme i přes skvělý úvod mohli kombinovat přesněji, zbytečné nepřesnosti nás tak stály ve velkém vedru množství sil. Druhý poločas jsme z tohoto pohledu zvládli lépe. Při tyčce domácích při nás stálo štěstí, ke konci zápasu jsme však i díky oživení hry střídajícími hráči zvládli vyrovnat. Penalty pak zvládli lépe domácí."