PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

U17: V Hradci jsme uhráli cennou remízu, na penalty byli šťastnější domácí

24. 5. 2016 | Redakce

U17: V Hradci jsme uhráli cennou remízu, na penalty byli šťastnější domácí

Na náš skvělý úvod a branku Mentbergera dokázali domácí reagovat proměněnou penaltou a šťastným gólem ze standardní situace. Vyrovnávací branku vstřelil po důrazu Kotta vtipným obloučkem přes vybíhajícího brankáře Bažo. V následných penaltách pak byli přesnější domácí.

24. kolo, neděle 22. 5. 2016, 10:00, hř. Bavlna
Hradec Králové Hradec Králové
3:2pen

Dukla Praha: Šťovíček - Hamborský, Kosík, Mašek, Lauko - Mentberger (51. Štědrý), Bělíček (51. Kott), Macháček - Brewer (51. Bažo), Kubů (51. Janko), Šolaja.
Branky: 7. Mentberger (Šolaja, Bělíček), 68. Bažo (Kott).

Tomáš Kulvajt: "Po náročném týdnu a dvou zápasech s Německými týmy jsme odehráli v Hradci velmi dobré utkání. V průběhu prvního poločasu jsme i přes skvělý úvod mohli kombinovat přesněji, zbytečné nepřesnosti nás tak stály ve velkém vedru množství sil. Druhý poločas jsme z tohoto pohledu zvládli lépe. Při tyčce domácích při nás stálo štěstí, ke konci zápasu jsme však i díky oživení hry střídajícími hráči zvládli vyrovnat. Penalty pak zvládli lépe domácí."

Dnes v 10:15
FK Dukla Praha